БАЛ ІМПЕРАТРИЦЬ.

Cherry Twins

31.07 в 21 00

31.07 в 21 00

БАЛ ІМПЕРАТРИЦЬ.

НАЙРОЗКІШНІША вечірка Cherry Twins і ЄДИНА В СВОЄМУ АПМПЛУА, яку ми повторюємо в 4й раз.

Це занадто збудливо, елегантно, атмосферно, еротично, чудово, красиво і сексуально, щоб пограти в ТАКЕ тільки разочок.

Марія-Антуанетта, Катерина Друга, Єлизавета Велика, Людовик XIV, він же Король-Сонце – всіх цих знаменитих монархів об’єднує не тільки перебування на престолі в один момент історії, а й … приголомшливе почуття смаку, велика любов до розваг і невгамовний сексуальний темперамент) Вони то знали смак в задоволеннях.

Ми зібрали ВСІ найпалкіші і епатажні моменти балів цих знаменитих, сексуальних персонажів В ОДНУ неймовірну ВЕЧІРКУ.

Хочете еротичні фанти? А може Ви хочете злизати вершки з грудей фрейлін? Надіслати еротичний лист фаворитці за допомогою голубиної пошти, а для цього потрібно поцілувати «голубку», бо це ті ж самі милі простушки-фрейліни.

А може вам сподобався молодий паж або бравий гусар? А може бути хтось із знаті? Віконт? Князь? Герцог? З ними можна усамітнитися в темних кутках саду.

Може бути ви задивилися на Її Величність? Хочете поцілувати ніжку знатної дами?

Як і завжди, НОВІ ПАРИ ТА ОДИНОКІ УЧАСНИКИ ПОТРАПЛЯЮТЬ ДО НАС ТІЛЬКИ ПІСЛЯ ОСОБИСТОГО СПІЛКУВАННЯ З ОРГАНІЗАТОРАМИ (відео дзвінок або зустріч в реалі)

Ви старше 28 років, у вас прекрасні манери, грамотна мова, ви знаєте чого хочете і чого не хочете, ви не соромитеся своїх бажань, вмієте про них говорити (і не тільки) і ви розумієте, що таке сапіосексуальність і чим якість відрізняється від кількості . Ви естет, гурман і сибарит – ВИ НАШ ГІСТЬ.

Для тих , хто НЕ РОЗУМІЄ перераховане вище – ви не потрапите НА БАЛ.

ДРЕС КОД

Цього разу це найсуворіший, але і найкрасивіший вечір.

КОЛЬОРИ: Кремовий, пастельний, бежевий, рожевий, ніжно-блакитний, м’ятний, абрикосовий, все дуже легке, літнє, ніяких яскравих кричущих фарб.

ПАНІ: корсети і криноліни, панчохи, перуки, рукавички, капелюшки, напудрені обличчя, витончені туфельки, стрічки і пір’я, максимум епатажу, розкішні декольте – надихайтеся нашими афішами та референсами в каналі.

Чоловіки: Камзоли, панталони, перуки, туфлі тієї епохи, панчохи та тростини, капелюхи з пір’ям і розкішні перстні – покажіть своє походження і можливості, хто ви – лицар, граф, князь або .. слуга?) На маскараді судять по костюму)

Вартість участі

Пара ЧЖ – 9 000

Одиночний чоловічий – 7 000

Одиночний жіночий – 4000

050 714 6969