Дорослі сни або НІЧ У СТИЛІ НЮ. Оголена вечірка

Cherry Twins

14.08 в 21 00

14.08 в 21 00
Дорослі сни або НІЧ У СТИЛІ НЮ
Оголена вечірка

У спекотні літні ночі завжди хочеться максимально … роздягнутися.
Cherry Twins це територія, де втілюються будь-які фантазії гостей. Просили? Вуаля. Цього разу сад і будинок наповнять красиво РОЗДЯГНУТІ гості, готові до спілкування, гарячих ігор, фантів, чуттєвих бажань і новим яскравим пригодам.
Нам всім хоч іноді сняться еротичні сни, де знайомі і незнайомі люди переплітаються в хороводі фантазій. Саме така Ніч чекає вас в реальності.
ПРАВИЛА:
Як і завжди – будь-який новий учасник або пара проходить тільки після ОСОБИСТОГО СПІЛКУВАННЯ з організатором (відео дзвінок або зустріч) В день вечірки преінтервью не проводять.
Наші гості старше 28 років і важлива не тільки ваша зовнішність, але манери, етикет, вміння спілкуватися, ерудиція, а головне – усвідомленість ваших бажань

ДРЕС КОД в цей раз максимально оригінальний

ПАНІ вільні у ВИБОРІ СУКНІ І ЙОГО ВІДСУТНОСТІ)
А саме: відкриті до сідниць спини, глибокі декольте і розрізи, нюдові сукні, вечірні боді і панчохи, сукні-піджак на голе тіло, вечірнє білизна з прикрасами, топлес з наклейками на сосках – цього разу ВСЕ ЦЕ МОЖНА. Звичайно ж, вечірній мейк, гарні зачіски і каблуки.
НІ – хб білизна, casual сарафани, спортивний одяг, взуття без каблука, особа без макіяжу

ЧОЛОВІКИ вільні БУТИ ВИКЛЮЧНО … у штанах)
Цього разу ви можете блиснути гарним торсом, прийти в брюках і піджаку на голе тіло, в красивому літньому костюмі, кілт (о так), туніки і тоги – відмінно, і так ДЖИНСИ можна, але тільки в поєднанні з голим торсом або красивою розстебнутою сорочкою)
НІ – шортів, майок, теніскі, поло, кросівкі і тд.

ПОВНЕ ОГОЛЕННЯ НЕ ПРИПУСТИМО

Красиво роздягнутися це теж мистецтво)
Cherry Twins – світ чуттєвої естетики
050 714 6969 – для тих, хто хоче грати з нами. Для пар і одинаків

Вартість участі
ПАРА МЖ – 6000 грн
Одиночний чоловічий квиток – 5000 грн
Одиночний жіночий квиток – 2500 грн