Екстримальна ВЕЧІРКА від CHERRY TWINS за мотивами культового серіалу «Гра в Кальмара»

Cherry Twins

13.11 о 21 00

13.11 о 21 00
Екстримальна ВЕЧІРКА від CHERRY TWINS

за мотивами культового серіалу «Гра в Кальмара»

Netflix створили приголомшливий продукт, показавши всьому світу які форми може приймати гонка за задоволеннями. Ми не претендуємо на такий розмах, АЛЕ …
Cherry Club теж вміє дивувати своїх гостей.
Натхненні серіалом ми пропонуємо вам ПОГРАТИ, тим більше, що саме для цього і створений готель для рольових ігор)
Всі учасники розділятися на 2 типи гравців:
Ті, ХТО ГРАЄ
І ті, ЯКИМИ ГРАЮТЬ
Хто стане Пішаком, а хто Ляльководом вирішить сліпий жереб – так що навіть якщо ви прийшли парою – не факт, що ви будете в одній команді
У цій грі КОЖЕН САМ У ВІДПОВІДІ ЗА СВОЄ ЗАДОВОЛЕННЯ
На цей рез територія задоволень буде розділена на 6 зон, у кожній з яких ви повинні будете пограти в аналоги дитячих ігор і загадок. ЯК ви будете це робити, які ПРАВИЛА у цих ігор і ЩО ЧЕКАЄ НА тих, хто програв і хто виграв – дізнаються тільки гості вечірки)
Гарантуємо, що задоволення, збудження, адреналін, покарання і ласки переплетуться так тісно, ​​що ви дуууже швидко втратите контроль над емоціями.
Всю протяжність гри Вас будуть супроводжувати модератори та судді. Від усіх команд потрібно беззаперечне підпорядкування модераторам, інакше вас чекає 7а зона, де буде знаходиться Суддя і Кат. Якими будуть покарання? Є шанс, що ви знову захочете порушити правила …)

У нашій грі максимум 30 УЧАСНИКІВ
Вся територія готелю, участь в грі, закуски і напої, а також призи та подарунки кращим гравцям включені в квиток
Готові ризикнути?
050 714 6969

Вам від 28 до 45 років і якщо ви ще не є членом клубу Cherry Club – ви потрапите в клуб ТІЛЬКИ ПІСЛЯ ОСОБИСТОГО СПІЛКУВАННЯ З ОРГАНІЗАТОРАМИ – зустріч або відео дзвінок. Якщо ви ПАРА – на зустрічі \ в кадрі ОБИДВА.
Це ЗАКРИТИЙ КЛУБ і ваша готовність купити квиток нічого не вирішує. У бесіді оцінюються не тільки зовнішні дані учасників, але і ваші манери, інтелект, уміння вести бесіду, усвідомленість.
ВАРТІСТЬ ГРИ
Пара ЧЖ – 9000
одиночний чоловічий – 7000
одиночний жіночий – 3000