Майстер клас ГРОШІ. Керуєте ви чи керують вами

Cherry Twins

21.11 о 13 00

21.11 о 13 00
Майстер клас
ГРОШІ. Керуєте ви чи керують вами
Ведуча – аюрведист, психолог, розстановник Яна Важник
Гроші – це енергія, одна з найпотужніших. У грошей є свої закони та принципи, свої улюбленці та ізгої, вони можуть благоволити чи образитися. Все залежить від ВАШОГО ставлення до грошей.

Один хлопчик дуже хотів багато грошей. Скільки багато він не до кінця розумів, але так щоб на все вистачило. На що “все” теж не дуже уявляв, але точно знав – треба багато. І збирав. Відкладав, економив, мивіну їв, кросівки по 3 роки носив, дівчат ресторанами не водив. Та й не було в нього дівчат. І грошей також не було. А Всесвіт шаленіли потерті джинси та скупість.
,Одна дівчинка дуже сильно хотіла бути багатою та успішною, носити дорогі речі, дозволяти собі все лише найкраще та модне. Що вона для цього тільки не робила – труси червоні на люстру вішала, і росу о 5-й ранку збирала, регулярно терла пузико грошової жаби і сумку собі купила справжню, фірмову. У кредит. Жаль, тільки на роботу у дівчинки при цьому часу зовсім не було. І грошей також. А Всесвіт дуже веселили труси на люстрі.
Одна родина отримала спадок. Велике, багате. Тільки-но жили вони на маленькому хуторі і нікуди з нього не виїжджали. У них був будинок і криниця, коза з коровою та город не поганий і в будинку було чисто. А ось гроші. Ех, заживемо, вирішила сім’я. І збудувала такий самий будинок, тільки більше. І купила 3 кози. А тому, що вони поняття не мали, що є інші варіанти. Гм… Сумно посміхнувся Всесвіт і змахнув пил з оригіналу Моне.

У кожного з вас в оточенні є персонажі, які мають дуже дивні відносини з грошима) Вони всіляко намагаються щось змінити, але…
Як і будь-якому мистецтву, мистецтву управління грошима треба вчитися.

У кожного з вас є сліпі зони підсвідомості, куди ви боїтеся заглянути і питання, на які ви не знаєте відповідей. Соромтеся відповідей. Або навіть боїтеся поставити таке запитання.
Я справді стою стільки, скільки заробляю?
Я себе переоцінюю/недооцінюю?
Що я можу собі дозволити?
Де моє багато і скільки вистачить?
Що для мене сила грошей?
А в чому їхня слабкість?
А на що я готовий, щоби що виправити?
У кожного будуть свої, не схожі та унікальні відповіді на десятки питань, які ми пропрацюємо на майстер класі.
На вас чекає 5 годин РОБОТИ НАД СОБОЮ – медитації, групова робота, гра-розстановка та письмове формування цілей – це лише вершина айсберга. Кожен піде зі своєю програмою дій і розумінням рішень своїх завдань.
МИ НЕ ВИРІШИМО ЗА ВАС ВАШІ ПРОБЕЛМИ, і ви не вийдете з тренінгу мільйонером.
Але ви зрозумієте, що ваші слабкі місця в роботі з грошима, які ваші справжні цілі і яким шляхом до них йти
Максимальна кількість учасників – 5 осіб

Вартість участі 2500
У ціну входить ланч
Наявність паспорта щеплень або негативного БЦР тесту є обов’язковою.