МАСАЖ ЛІНГАМ

Cherry Twins

14.06 о 13:00
Cherry Twins. Ми знаємо як підкорити будь-якого чоловіка. А ти?
Хочеш навчитися найдавнішої практики масаж Лінгам?
Колись цей ритуал вважався майже магічним, так як давав владу над чоловіком. Техніка виконання зберігалася в секреті і передавалася тільки жрицям. Частка істини в цьому є чоловік отримує настільки яскраві і нові відчуття, що підсаджується на цей масаж, як на дофаміновий наркотик. Він буде сходити з розуму в ваших руках і просити повторити ще і ще.
Дівчата, які вже засвоїли дану практику, жартома називають масаж Лінгам передвесільним подарунком, бо після серії таких практик пані часто отримують пропозицію руки і серця)
14 червня о 13 00

ПРОВЕДЕ УРОК НАВЧАННЯ І ПОДІЛИТЬСЯ ЗНАННЯМИ:
Ірина Орінянская.
Медичний психолог, спеціалізація: сексопатологія
Масажист з 8-ми річним стажем, закінчила Китайську школу масажу Youneed від Міжнародного інституту косметології Сінчжіфу, фахівець з корекції фігури, досвід викладання масажу 5 років.

Масаж Лінгам це масаж статевого члена чоловіка, який включає в себе комплекс масажних рухів, що сприяють поліпшенню і посиленню статевої діяльності, зміцненню репродуктивної системи і пробудженню сексуальної енергії. Він дає чоловікові можливість пережити задоволення в нетрадиційній формі, що зачіпає найніжніші і чуттєві сторони його істоти.

Масаж Лінгам це не просто техніка руху рук, це обмін енергією, ментальний зв’язок з чоловіком. Саме тому навчання проводиться дуже маленькими групами (до 5 осіб) – щоб приділити максимальну увагу кожній учасниці майстер класу.
Володіючи даної практикою, ви зможете дарувати своєму коханому емоції, які він не відчував раніше ні з ким іншим. Це тантрична практика, яка дуже зближує пару і зміцнює відносини.

Хочете стати для нього Королевою в Ліжку? ми навчимо як

Тривалість майстер класу – 4 години
Початок о 13 00
Вартість – 1500 грн
Участь можлива після 100% оплати
Зареєструватися можливо за номером телефону 050 714 6969