Найкращий подарунок до Дня Закоханих. Масаж Лінгам. Таємна практика підкорення чоловіка.

Cherry Twins

14.02 В 14.00

ПОДАРУНОК ДЛЯ НЕЇ, КАЙФ ДЛЯ НЬОГО – масаж Лінгам (масаж чоловічого члена)

Cherry Twins. Ми знаємо толк в задоволенні.

Майстер клас, який завжди викликає бурю захвату і розкуповується за декілька днів. Кількість місць обмежена.

ВОНА ПРОХОДИТЬ НАВЧАННЯ 4 ГОДИНИ, ВІН ОТРИМУЄ БОЖЕВІЛЬНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ПОТІМ КОЖЕН ВЕЧІР)

Це найпрекрасніший подарунок до дня Святого Валентина і приголомшлива можливість спробувати нові чуттєві практики і урізноманітити ваше інтимне життя. А Лінгам – найвища точка входу для емпатії у парі.

ХОЧЕТЕ НАВЧИТИСЯ? Масаж Лингам. Майстер клас ТІЛЬКИ ДЛЯ ДІВЧАТ. Колись цей ритуал вважався майже магічним, оскільки давав владу над чоловіком. Техніка виконання зберігалася в секреті і передавалася тільки жрицям. Доля істини в цьому є – чоловік отримує настільки яскраві і нові відчуття, що “підсаджується” на цей масаж, як на дофаміновий наркотик. Він божеволітиме у ваших руках і благатиме повторити ще і ще. Дівчата, що засвоїли знання, жартома називають масаж лінгам двесільним подарунком, після таких практик зі своїм обранцем, пані часто отримують пропозицію руки і серця)

 

13 лютого в 14 00 ПРОВЕДЕ МАЙСТЕР_КЛАС І ПОДІЛИТЬСЯ ЗНАННЯМИ: Ірина Оринянська. Медичний психолог, спеціалізація сексопатологія. Масажист з 8 – річним стажем, закінчила Китайську школу масажу “Youneed” Міжнародного інституту косметології “Синчжифу”, фахівець з корекції фігури, досвід викладання масажу – 6 років. Масаж Лінгам – це масаж статевого члена чоловіка, який включає комплекс масажних рухів, що сприяють поліпшенню і посиленню статевого потягу, поновленню репродуктивної системи і пробудженню сексуальної енергії. Цей особливий масаж дає чоловікові можливість пережити задоволення в новій формі, яка зачіпає найніжніші і чуттєвіші струни його сутності. Масаж Лінгам – це не просто техніка пестощів руками, це обмін енергією, ментальний зв’язок з чоловіком. Саме тому навчання проводиться у камерних групах, щоб приділити максимальну увагу кожній учасниці майстер класу. Засвоївши цю практику, Ви зможете подарувати своєму коханому емоції, які він ще не знавраніше ні з ким іншим.

Це тантрична практика, яка дуже зближує пару і зміцнює стосунки.

Хочете стати для нього Королевою в Ліжку? – ми навчимо як

Початок о 14 00

Вартість – 2500 грн

Участь можлива після 100% оплати

Запис по телефону 050 714 6969