НЕЙРОГРАФІКА

Cherry Twins

13.08 о 13:00

13.08 о 13 00
НЕЙРОГРАФІКА
Практика, яку багато хто з вас уже спробував і на власному прикладі переконався, що ЦЕ ПРАЦЮЄ

Майстер клас, на якому у вас є можливість розібратися з БУДЬ-ЯКОЮ З ВАШИХ ПРОБЛЕМ\ПИТАНЬ\ЗАДАЧ. Кохання, відносини зі світом, фінанси, кар’єра, пошук себе та своїх цілей, впевненість у собі, нестача ресурсу – запит може бути будь-якою, кожна робота індивідуальна.

Суть методу проста – нейрографіка це своєрідний малюнок, який ви створюєте під час сеансу. Ваше вміння малювати і здібності з тут зовсім не важливі. Навіть якщо ви останній раз брали в руки олівці на шкільному уроці – У ВАС ВИЙДЕТЬСЯ. Тому що малювати буде ВАША ПІДСВІДОМІСТЬ, а не ваші руки.
Щоб довго не вантажити вас психологічними термінами – НЕЙРОЛІНІЯ – це як казковий дороговказний клубочок – МАЛЮВАТИМЕТЬСЯ САМА І ВИВЕДЕ НА НУЖНИЙ ШЛЯХ. У процесі сеансу включається дрібна моторика рук, певне фокусування зору та мозку І ВСЕ ЦЕ СТВОРЯЄ НОВІ НЕЙРОНІ ЗВ’ЯЗКИ! Або простіше кажучи – змінює ваш спосіб мислення чи погляд на проблему.

Ви ПОБАЧИТЕ РІШЕННЯ. Кожен учасник знайде свій шлях до своєї мети. Звучить казково, але працює безвідмовно.

Проводить майстер клас аюрведист, психолог Яна Важник, один із лекторів Cherry Twins.
У процесі майстер класу кожен учасник створить індивідуальний малюнок, згідно з вашим запитом + у вас ще й «домашнє завдання» залишиться. А за кілька днів ви побачите, як швидко і цікаво вирішується те, що здавалося «глухим кутом».

Майстер клас триває 5 годин. Що вам знадобиться для малювання + чай, печиво кави включено в квиток
Максимальна кількість учасників – 7 осіб
Вартість участі 1000 грн
@RasaYana11 або 050 432 10 10 – дзвоніть та бронюйте квиток.
Також ви можете особисто обговорити з Майстром персональні заняття, сеанси психотерапії, лікування Аюрведичними практиками.