ТІЛЬКИ ДЛЯ ДІВЧАТ. МИХАЙЛО ШАМАНОВ

Cherry Twins

20.11 о 13:00

20.11 о 13 00
ТІЛЬКИ ДЛЯ ДІВЧАТ
У Cherry Twins прийде унікальний гість.
МИХАЙЛО ШАМАНОВ
Письменник, телеведучий, журналіст, батько, чоловік, красень-мужчина, який написав книгу… про чоловіків.
Навіть не книжку. Інструкцію із застосування! Легку, смішну, корисну та геніальну за своєю суттю та підходом. Ось цими знаннями Мишко готовий поділиться з дівчатами і відповісти (терпляче) на БУДЬ-ЯКІ наші запитання ПРО НИХ
Унікальна лекція \ бесіда \ питання на тему «Чоловіки. Інструкція по застосуванню”

Сам себе Михайло представив так:
«Я журналіст, який веде на телебаченні, блогер та письменник. Не психолог. Але знайомі спеціалісти вважають це плюсом. Автор подкасту “Сарказм, Оргазм та Маразм”. В розлученні. Тато двох чудових дочок. Драми та комедії в особистих стосунках та моїх друзів змусили мене почати писати книги, статті та вести підкаст про стосунки.
Часто, у своїх книгах, подкастах та блогах я намагаюся стати парламентером між чоловіками та жінками. Звісно, ​​я за мужиків. Але не проти жінок. Я намагаюся донести жінкам, як з нами поводитися, щоб ми не «ламалися», працювали та дарували радість своїм жінкам.
Чому чоловіки поводяться нелогічно для вас, жінок, чому не пише, не дзвонить, квітів не дарує? Чи навпаки, як він мене дістав, але не знаю, як його позбутися? Чому чоловіки не плачуть? Чому у нього “не стоїть” на вас? Хто платить у ресторані? Чи може бути секс на першому побаченні?
Чому ваш чоловік любить міньєт, але не любить робити кунілінгус? Навіщо чоловік обіцяє дістати зірку з неба, але навіть ракету будувати не починає?»
Давайте розберемо ці запитання разом і з Мішиною допомогою
20.11 у готелі фантазій Cherry Twins і тільки для дівчат!
Максимум 15 учасниць
Наявність паспорта щеплень або негативного ПЛР тесту є обов’язковим.
Вартість участі 500 грн
Попередній запис та передоплата