ВЧАТЬ У ШКОЛІ. зДати чи не зДати.

Cherry Twins

27.08 о 21:00

27.08 о 21 00
Закрита вечірка Cherry Club
ВЧАТЬ У ШКОЛІ. зДати чи не зДати.
Традиційно останній тиждень серпня присвячений початку нового навчального року та передшкільних інститутських турбот. Так, цей рік багато змінить у звичному ритмі, але задоволень і бажання грати він не забере!
А юність – найпрекрасніший час у житті)
Коли невимушено перестрибуєш з однієї закоханості в іншу, очі горять, гормони грають, сексу хочеться 24\7 і умови для нього практично під кожним кущем, тому що вас ще нічого не бентежить)
Нескінченні поцілунки і задерті спіднички в найтемніших кутах дискотеки, пустотливі пальчики і сміливі губи, бажання спробувати все і … всіх) Життя тільки починається і воно прекрасне) Ось ці емоції ми згадаємо

ЩО БУДЕ:
У найкращих традиціях студентської вечірки – ТУСИМО ДО РАНКУ і весь будинок у розпорядженні гостей)
* А у нашому будинку точно є всі умови, щоб втілити хотілки, поки батьки на дачі)
* Ви знаєте, що до середини 19 століття в Британських школах пороли різками? Ми матимемо строгу вчительку, яка покаже, як карати неслухняних учнів.
* Збудливі танці «старшекурсниць» та «поганих хлопчиків»
* Спокусливі ігри та еротичні конкурси
* Ми влаштуємо невеликий перформанс у кожному номері готелю і нудьгувати на цій дискотеці буде ніколи)
І звичайно ж ТАНЦІ! І караоке! А головне – багато красивих, яскравих та розкутих гостей, які хочуть закоханості на одну ніч та пригод, адреналіну та збудження.
Все лише за згодою. Але хто коли говорив НІ на інститутській вечірці?) Хай живе свобода бажань та можливість їх втілити!)

ПРАВИЛА:
Як і завжди – будь-який новий учасник чи пара проходить тільки після ОСОБИСТОГО ВІДЕОІНТЕРВЬЮ з організатором (відео дзвінок або зустріч) У день вечірки преітерв’ю НЕ ПРОВОДЯТИСЯ.
Наші «студенти» старше 28 років (ну ось так), добре виглядають і добре навчаються, тобто можуть сформулювати думки, емоції та бажання
ДРЕС КОД
Як ви ходили на інститутську дискотеку? Джинси, короткі спідниці та сукні в обтяжку, лосини, штани, сорочки, декольте, косухи, розрізи, каблуки)) Згадуємо
НІ – спортивні костюми, шорти, крокси, пляжне взуття, футболки, включаючи поло, майки,

050 714 6969 – навчатимемося всю ніч. Поки що всі не здадуть усім)

Вартість участі
ПАРА МЖ – 7000 грн
Чоловічий квиток -6000 грн
Жіночий квиток – 2000 грн