УНІКАЛЬНИЙ МАЙСТЕР КЛАС одразу з 2 ПРАКТИК НЕЙРОГРАФІКА та АТМАЛОГІЯ

Cherry Twins

18.06 о 13 00 та до 19 00

Є МЕТА, АЛЕ НЕМАЄ РЕСУРСА
Сил, енергії, грошей, ідей, натхнення
Навряд чи вас втішить той факт, що зараз так у кожного другого, а ось те, що виправити цю ситуацію можна легко , має додати позитиву.
Причому виправити не роками гештальт терапії, йога-туром у Гімалаї або відрізанням волосся зі жбурлянням їх у Ганг (міняють карму кажуть), а за один вечір і не виїжджаючи з Києва.

18.06 о 13 00 та до 19 00

УНІКАЛЬНИЙ МАЙСТЕР КЛАС одразу з 2 ПРАКТИК

НЕЙРОГРАФІКА та АТМАЛОГІЯ в одному майстер класі

Що це за “звірі” і як вони вам допоможуть?

На нейрографіці вже було багато наших гостей. Малюнок, який створює підсвідомість за допомогою нейроліній. Вміти малювати тут взагалі не обов’язково і все, що вам потрібно для створення картини – від паперу до фарб і маркерів вам нададуть. Решту зроблять ваші руки. Самі. Немає жодного гостя, у якого б не вийшло.

Ви зосереджуєтеся на своєму питанні та малюєте шлях до вирішення. Питання може бути будь-яким – гроші, кохання, кар’єра, здоров’я, психологічні моменти, конкретна покупка чогось – все, що вам необхідно і важливо.

Це НЕ чарівна пігулка – закінчив малюнок і з неба впала нова машина та кредіка з підвищеною зарплатою. Це Усвідомлення Шляху та точна інструкція, як цей шлях пройти.

ПЕРЕВІРЕНО. ПРАЦЮЄ. Багато в чому сам проект Cherry Twins з’явився завдяки цим практикам.

Атмологія – наука про сенс людського життя та пошук щастя.
Методика роботи трохи нагадує психологічні розстановки. Завдання цієї практики – «витягнути» з вашого тіла ті емоції та страхи, які вам заважають та звернути увагу на ті якості та знання, які у вас вже є, але ви їх не бачите.
Крім фізичного тіла, у кожного з нас безліч оболонок. Ми маємо душу. Сила роду – тисячі предків до нас. Кожен із нас унікальний, особливий і дуже талановитий. Не завжди це на поверхні. Ця практика «достане» скарби з дня підсвідомості. Начить говорити з тілом, родом, духом, собою.
Це ІНДИВІДУАЛЬНА РОБОТА в окремому приміщенні з кожним учасником семінару. Поки решта малює, ви пірнете в океан емоцій і вийдете на берег зовсім іншим.
Не легко, емоційно, глибокі, сильно струсить, перезавантажить і змусить думати. Ось як можна описати всі процеси, які ми запустимо за 1 день.

Проводить семінар доктор Аюрведи, психолог Яна Важнік.
Контактний номер 050 432 1010

Вартість 2500 грн, 100% передоплата
Максимальна кількість – 5 учасників