ВЧАТЬ У ШКОЛІ. зДати або не зДАТИ.

Cherry Twins

28.08 в 21 00

28.08 в 21 00
ВЧАТЬ У ШКОЛІ.
зДати або не зДАТИ.

Скоро День Знань і всі школи і ВНЗ наповнюватися веселою метушнею, яка часто зовсім не пов’язана з процесом отримання знань.
Школа та Інститут залишилися в пам’яті кожного як веселий час, наповнене не лише уроками, книгами і оцінками, а й … пригодами, адреналіном, відчайдушними веселощами молодості.
Перший поцілунок, побачення, вино, любов, безневинна або не зовсім) Побачення і признання, зустрічі і розчарування, галасливі гулянки і обурені сусіди, і всі почуття як оголений провід. Секс всюди – парк, пляж, лавочка, кімната в гуртожитку, аудиторія ВНЗ, бібліотека, деканат, татова машина, вас нічого не бентежить, ви закохані і молоді)
Ми не повернемо час назад, але настрій створимо ради) А заодно заглянемо в сусідні класи і згадаємо, що було у трудовика з вчителькою літератури. І навіщо методистка Раечка так часто ходила в кабінет до заст. декана. Правда, що Семенов з 4-го курсу зумів спокусити Хімічку?
Все це можна обговорити на перекурі. Під сходами. Поки дорослі не побачили. А взагалі – ДІМ ДО РАНКУ ВІЛЬНИЙ)))
ПРАВИЛА:
Як і завжди – будь-який новий учасник або пара проходить тільки після ОСОБИСТОГО ОБЕЩНІЯ з організатором (відео дзвінок або зустріч) В день вечірки преітервью не проводять.
Наші «студенти» старше 28 років (ну ось так), добре виглядають і добре вчяться, тобто можуть сформулювати думки, емоції і бажання
ДРЕС КОД
А як ви ходили на інститутську дискотеку? Джинси, короткі спідниці і сукні в обтяжку, лосіни, штани, сорочки, декольте, косухи, розрізи, каблуки)) Згадуємо
НІ – спортивні костюми, шорти, крокси, пляжне взуття, футболки, включаючи поло, майки, повсякденний одяг

050 714 6969 – навчається будемо всю ніч. Поки все не здадуть всім)

Вартість участі
ПАРА МЖ – 6000 грн
Одиночний чоловічий квиток – 5000 грн
Одиночний жіночий квиток – 2500 грн