ВЕНЕЦІАНСЬКИЙ КАРНАВАЛ

Cherry Twins

19.02 о 21 00

19.02 о 21 00
Нова вечірка Cherry Club
ВЕНЕЦІАНСЬКИЙ КАРНАВАЛ

Один із найяскравіших і найкрасивіших карнавалів світу.
Історія свята починається з 1094 року, а 1296 він стає державним. Майже 1000 років ритуалу, який досі не втратив своєї краси і яскравості.

Суть маскараду – звичайно ж, перевдягання в іншу особу. Маска приховує не тільки обличчя, а й ім’я, статус, становище у суспільстві. Бідолахи грали ролі вельмож, вельможи спокушали городянок. У вихорі маскараду кохання ставало грою. Все, що відбувалося в ці кілька днів, не вважалося зрадою. Забави без сорому – ось один із девізів знаменитого свята.
Звільниться від повсякденної рутини, забути про комплекси і забобони і вдатися до веселощів і любові, пестощів і задоволень – ОТ ЩО ЧЕКАЄ ГОСТЕЙ КАРНАВАЛУ.
– Інтерактивне шоу та чудові костюми
– Гарячі ігри у кожному номері готелю фантазій
– Знамениті гості, які віддали належне карнавалу за 1000 років – великий Леонардо Да Вінчі здивує своїми творіннями, Ботічеллі напише найкращі полотна з наших прекрасних гостей, звичайно ж Джакомо Казанова складе конкуренцію всім чоловікам і це далеко не весь список «спеціальних гостей»
– Чуттєві танці
– Імерсивне шоу, де гості стануть учасниками найяскравіших сцен за всю історію карнавалу
– Вишукане частування

Все, що знадобиться нашим гостям для будь-яких забав та задоволень – буде втілено.

ДРЕС КОД
Для неї – перуки, маски, кріноліни, старовинні сукні, пір’я, корсети, пишні спідниці, рукавички, віяла, арт макіяж, зачіски
Для нього – камзол, перука, маска, всілякі прикраси та аксесуари – тростини, капелюхи, рукавички. Або вечірня класика – смокінг або чорний костюм із метеликом

НАШІ ПРАВИЛА
Нашим гостям від 28 до 45 років (обговорюється в межах розумного)
Всі нові гості проходять особисту співбесіду з господаркою готелю – відеодзвінок чи особиста зустріч. Якщо ви пара – у кадрі\на зустрічі обидва
Ваші цілі, цінності, манери та бажання збігаються з декларованими в Cherry Club і тоді ми раді новій парі. Культура згоди та дотримання дрес-код – обов’язкові. Хороші манери, усвідомленість бажань та сапіосексуальність – запорука успішної співбесіди.

ВАРТІСТЬ КВИТКА
Пара ЧЖ – 9000
Одиночний чоловічий -7 000
Одиночний жіночий – 3 000