ВИШНЕВИЙ SWING

Cherry Twins

27.11 о 21 00

27.11 о 21 00
ВИШНЕВИЙ SWING
Цей «танець» вкрай популярний серед пар, і ви давно просили зробити вечірку саме такого формату.
Готель фантазій відкриє свої двері для пар, які вирішили урізноманітнити дозвілля та знайти собі друзів за інтересами.
На гостей чекають чуттєві фанти, пікантні теми для бесіди, рольові ігри та можливість втілити свої бажання та фантазії. Усі номери готелю у розпорядженні гостей Вечірки.
Закуски-афродизіаки, фрукти, десерти, безалкогольні напої включені у квиток
Конферанс та модератор вечора – господиня готелю та організатор Cherry Club
“Танцювати” буде з 21 00 і до останнього гостя.

Свінг – це дуже чуттєвий “танець”. Зазвичай його танцюють парами, змінюючись партнерами чи ні, на одному танц майданчику чи на різних… Він буває м’який, відкритий, вільний… Не важливо, як часто ви «танцюєте» і який у вас досвід – головне, щоб ця «музика» приносила задоволення обом і ви знали, чого хочете.
Cherry Twins – найбезпечніший «танець майданчик») Наші гості завжди красиві, розумні, харизматичні, з гарними манерами та почуттям гумору та чудові танцюристи) якщо ви розумієте, про що ми. Наші гості рідко молодші за 28 і старше 45, і ми ретельно відбираємо кожного одиночного учасника або пару.
Хоч це і парний танець – але ми готові пустити на наш танець майданчик пару-трійку одиночних учасників

Cherry Club – закритий клуб. Нові гості приєднуються до нас тільки ПІСЛЯ ОСОБИСТОГО СПІЛКУВАННЯ з господаркою готелю та організатором клубу. Якщо ви розумієте, що таке сапіосексуальність і готові відповідати правилам та стандартам Cherry Club
050 714 6969 – ТЕЛЕФОНУЙТЕ та «танцюйте» з нами

Дрес-код вечірки: вечірня форма одягу, елегантна класика для чоловіків, коктейльні або вечірні сукні для дам. Кольори – чорний, вишневий, фіолетовий, червоний.

Вартість участі
Пара МЖ 6000
Одиночний чоловічий 5000
Поодинокий жіночий 2000