Батіг і нашийник

- Думаю, нам пора зустрітися, Кошеня. Чим ти зайнята сьогодні ввечері?
- Як завжди - чекаю Вас, Господар.
- Відмінно, сьогодні тебе чекає незвичайний вечір. Будь готова до 19.00 я заїду за тобою.
Невеликий готель, тихий і затишний. А за дверима номера - справжня кімната тортур! Від побаченого тіло дівчини стало ватяним і неслухняним.
Величезне чорне ліжко, з кліткою внизу, стіл для прочуханки, ланцюги, девайси ...
 Я відстебнув нашийник від повідця, який тримав в руці.
 - Вперед, Кошеня, освоюй нову клітку. Почекай там, поки я все підготую
Дівчина, квапливо стягнула з себе одяг. На ній залишився тільки обруч для волосся з вушками, а ззаду - пухнастий, грайливий хвостик. Кошеня слухняно опустилася на коліна, і виляючи хвостом зайшла в клітку під ліжком.
 - Ну що, Кошеня. Розповідай, де ти нашкодила за останній час?
І дівчина, тремтячим від хвилювання голосом, стала квапливо перераховувати всі свої гріхи. Що вона забула вчасно заповнити щоденник про те, як провела день. Що вона без дозволу поїхала гуляти з подругою і забула сказати про це Господарю ...
Я взяв зі стенду затискачі для сосків і, просунувши руку крізь прути клітки, причепив їх на соски. Кошеня тихо пискнула.
 - І? запитав я. Яке покарання тобі за це належить, Кошеня? 
- Порка?
- Ну, це самою собою. Бігом на стіл!
 Дівчина вибралася з клітки, і спробувала якомога швидше забратися, і зручніше влаштуватися на столі для прочуханки, але затискачі на сосках заважали, постійно впиралися, і ніяк не давали прилаштувати груди так, щоб було хоч трішки комфортно. 
- Довго ти будеш возитися?
Різкий і сильний ляпас долонею остаточно втихомирив Кошеня, і дівчина завмерла на столі. 
- За те, що втекла гуляти з подругою без дозволу, я тебе покараю особливо жорстко і жаліти не буду. І фіксувати теж не буду, щоб не розслаблялася. Жало розмірено і нещадно лягало на білу, ще не розігріту шкіру яка тут же спухла багряними смужками.
 Кошеня намагалася порахувати, прикидаючи в умі, скільки ще залишилося, але удари сипалися і сипалися. Вона вже кричала на весь голос, забувши про біль в сосках. І благала тільки про одне:
 - Перепочинок, Господар, будь ласка, перепочинок!
 -Передишку? Ну добре. Я схопив Котеня за волосся, безцеремонно зірвав за ланцюжок затискачі, і потягнув дівчину на ліжко.
- Відкрий ротик, Кошеня. 
Руки за спиною, і не смій до мене торкатися. Взявши обома руками дівчину за голову, я став повільно і глибоко насаджувати рот дівчини на свій член. Кошеня вже була не рада такому «перепочинку», тому що дихати не виходило зовсім. Вона хрипіла і задихалася, макіяж розмазався, туш, змішана зі сльозами, прокладала чорні струмочки по щоках, але Кошеня стійко брала мій член глибоко в горло, стискаючи руки за спиною.
Вирішивши все ж дати Котеняті трохи перепочити, я відсторонився і наказав їй налити вина. 
- Ну, як тобі Кімната Тортур?
 Кошеня задоволено замурчала 
- У нас попереду вся ніч, і ми випробуємо все, що є в цій кімнаті.
 Cherry Twins. Кімната тортур. Ми знаємо, як виховувати слухняних вихованців.