10 секретів міцних відносин: спілкування, почуття, інтим і не тільки

Cherry Twins

Взаємна любов, пристрасна і на довгі роки – про це мріє кожна пара. На жаль, далеко не всім вдається втілити це в життя. Часто ми самі рушимо гармонію у відносинах, розмінюючись на дрібні образи, конфлікти і одномоментні протиріччя. Як зробити так, щоб ваша пара прожила разом не просто довго, але і щасливо?

Ексклюзивно для Clutch розповіла засновниця першого і єдиного в Україні готелю для рольових ігор Cherry Twins Олена Соловйова.

Олена Соловйова: «Робота, спортзал, соціальні мережі, зустрічі з друзями, семінари та тренінги – на все це ми щодня знаходимо час, а ось на спілкування з коханою людиною його практично не залишається. Ми настільки вигораємо до вечора, що у нас немає сил на розмови, залицяння, секс. Після «цукерково-букетного» періоду пару починають тримати разом швидше зобов’язання, ніж бажання.

Діти, спільний побут, нерухомість – все це начебто скріплює пару, але витісняє з відносин пристрасть. Ваш секс перетворюється в подружній обов’язок, а розмови зводяться до обговорення списку покупок. Далі починаються пошук вражень на стороні, зради, сварки … Ось у що ми перетворюємо любов через кілька років.
Чи є шанс уникнути такого сценарію? Безсумнівно! Шукайте нижче 5 порад, як не піти в побут і рутину, зберегти яскравість емоцій і залишатися закоханими один в одного через багато років.

Щирість

Вас повинно по-справжньому цікавити, що відбувається з вашою коханою людиною. Не потрібно питати «як справи» виключно протокольно, в піввуха слухаючи відповідь і не вдаючись в деталі. Не потрібно гортати соцмережі, коли улюблений намагається з вами поговорити. Розділіть його радості і турботи.

Компроміс

Це фундамент тривалих відносин. У будь-яких питаннях шукайте варіанти, які задовольняють обох. Якщо кожен робить тільки те, що хочеться йому, – це початок кінця ваших стосунків.

Секс

Ми можемо бентежитися, соромитися, робити вигляд, що це не важливо, вірити в лелек і капусту – як завгодно, але суть від цього не змінюється – немає гармонії і задоволеності в ліжку – немає відносин.

Саме сексуальна енергія відповідає за ваш емоційний стан, наповненість, можливість йти до мети. У нас до цих пір не прийнято обговорювати ці питання, а вони є наріжними для будь-якої пари. Можливість говорити про бажання один одного, не соромлячись зізнаватися у своїх сексуальних фантазіях і разом їх реалізовувати, – ось що дає можливість зберегти пристрасть і любов на довгі роки.

Рольові ігри – це таблетка від зради і побуту. Саме для цього і існує готель для рольових ігор Cherry Twins – він дає можливість сімейним парам усамітнитися для експериментів і фантазій. Це місце, де ви згадайте, чому ви закохалися один в одного.

Нові емоції

Подорожі, хобі, сексуальні забави – не важливо, що саме, але заведіть собі правило додавати в життя максимальну кількість емоцій і фарб. Прісність і рутина вбивають і нас, і відносини.

Час для себе

Хоча б один вечір на тиждень повинен належати тільки вам двом. Без дітей, турбот, якорів спальні, проблем і дзвінків з роботи. Тільки ви і ваша любов. Дуже важливо не проводити цей вечір на домашній кухні і в звичній спальні. Зміна локації – це ті нові емоції, які перетворюють вечір удвох в побачення, пригоду, додають адреналіну.

Пари, які приїжджають в готель, зізнаються, що кілька годин в номерах-фантазіях впливають на відносини так, як і тижневий відпочинок. У нас є такі клієнти, які після пари-трійки відвідувань наших кімнат забрали з РАГСу заяву про розлучення.

Балуйте і любіть один одного. Пам’ятайте ці 5 простих пунктів і навіть через багато років після весілля, ви будете закохані один в одного, як в той день, коли сказали «Так!».

Психолог і гештальт-терапевт Галина Єлізарова в своєму коментарі повністю підтвердила слова Олени, а також додала:

Крім усього згаданого вище, я б відзначила, що, на жаль, багато українських пар не вміють не те що обговорювати свої сексуальні фантазії, але навіть елементарно комунікувати між собою. Дуже часто на консультаціях я стикаюся з тим, що пари роками збирають в собі образи, розчарування, претензії і ніяк не промовляють свої невдоволення.

У підсумку, когось одного «прориває» і він вивалює на партнера весь негатив, що накопичився за багато років. Це ранить ще більше. Я б ще виділила такі 5 пунктів, які також дуже важливі для збереження яскравих відносин:

Перше: навіть в момент сварки ваша комунікація між собою вкрай важлива, лаятися теж потрібно вчитися. Проговарюйте свої образи тут і зараз, не збирайте в собі негатив. Говоріть партнеру, що саме вам не подобається, і ніколи не повертайтеся до ситуації, яку ви вже проговорили раніше.

Другий момент: вмійте оберігати особистий простір один одного. Кожному з нас дуже важлива можливість усамітнитися, побути з самим собою. Давайте один одному дихати, іноді потрібно трохи скучити. Нескінченне «злиття» всюди, завжди і у всьому згодом перетвориться в співзалежність і зруйнує вас.

Третій важливий момент: розділяйте не тільки емоції, але і обов’язки. Не перекладайте все на плечі партнера.

Четверте правило: слухати і чути партнера, будьте емпатичними і готовими прийняти емоційний стан коханого. Не завантажуйте собою, не будьте нав’язливі.

П’ятий і найважливіший пункт: проявляйте ініціативу в сексі. Експериментуйте. Новизна завжди зміцнює шлюб. Часто чоловіки на консультаціях говорять мені «як би я хотів, щоб моя жінка приготувала мені сюрприз і проявила ініціативу». Не потрібно завжди бути в пасивній ролі, цим дуже часто грішать жінки. Не бійтеся вносити новизну в ваше інтимне життя, і це стане запорукою вашого взаєморозуміння.