30 листопада – міжнародний день сексу!

Cherry Twins

Прекрасне свято. Ставлення до сексу – тема дуже особиста. У всіх нас різні потреби, темпераменти, пристрасті і бажання. Для одних секс – пріоритет у відносинах, для інших – цей фактор вторинний, комусь треба три рази на день, хтось цілком задоволений одним разом на місяць.

З упевненістю можна сказати лише одне – для кожної психічно і фізично здорової людини секс важливий і потрібний.

Про це написані мільйони статей – корисно для здоров’я, підвищує самооцінку, прибирає комплекси, наповнює енергією, змушує організм виробляти дофамін і осксітацін (гормони щастя), ну і до всього іншого це до дідька приємний процес.

З розвитком людської цивілізації ставлення до сексу змінювалося сотні разів – від веселих римських оргій до повного заперечення в СРСР, від вільного кохання покоління хіпі до жорстких матримоніальних рамок. При всій сьогоднішній свободі, толерантності та терпимості – для багатьох тема сексу досі табу.

Сором’язливість, не вміння обговорювати свої бажання, не вміння прийняти свої фантазії безоціночно, боязнь бути незрозумілим і осміяним – всі ці таргани і комплекси сидять усередині кожного з нас.

Все життя дбайливо плекати свої комплекси і підглядати за чужим особистим життям, заздрісно зітхаючи, або втілювати фантазії в життя – це тільки ваш вибір.

Розкута в сексуальному плані людина, що не соромиться своїх фантазій – це в першу чергу, людина вільна від соціальних стереотипів. Саме тому тему сексу так завзято і ретельно табуювали багато століть і багато держав.

Реалізація своїх бажань і уміння говорити про них з партнером без сорому і збентеження – вищий ступінь довіри в парі. Такі пари застраховані від зрад і залипання в рутину і битовуху. Сексуально задоволена жінка світитися зсередини. Вона наповнена енергією, вона красива і затребувана, у неї впевнений погляд і провокаційна посмішка. І тут не має значення вік, зовнішність, гламурність і інша наносна нісенітниця – таких жінок видно здалеку. Для чоловіка, який може реалізувати будь-які свої бажання не з секс-працівницею, а з коханою жінкою, немає неможливого. У нього йдуть в гору справи, збільшуються доходи, придумуються проекти, тому що є Та, яка наповнює його енергією.

Секс – це не просто набір поз і рухів.

Сексуальні фантазії та рольові ігри – це не просто костюми та іграшки.

Гармонія і злиття двох енергій, можливість чути один одного і доставляти один одному максимум задоволення, наповнювати один одного силою і щастям – ось що таке справжній правильний секс.

Даруйте один одному радість і не бійтеся своїх бажань.

Фантазії з’являються для того, щоб їх реалізовувати