Безпека в сексі

Cherry Twins

Тема дуже обширна і начебто сотні тисяч разів обговорена, а все ж. Питань все одно безліч і як правило, обговорюють з вкрай сором’язливо і поверхнево.
Саме поняття «безпека», особливо по відношенню до сексуальних утіх включає в себе кілька граней – психологічна (емоції), моральна (етичні чинники) і фізична. Давайте зупинимося на цих 3.
Кілька порад від Cherry Twins як вибудувати своє сексуальне життя, побачення, сесію, стрілялки – будь-який контакт з партнером, щоб залишитися в зоні комфорту і безпеки. БДР (безпека, добровільність, розумність), як кажуть тематики.
1) Психологічна або емоційна безпеку
Ніколи не погоджуйтеся на близькість або взагалі будь-тактильний контакт, вторгнення в ваші кордону, якщо ВАМ ЦЬОГО НЕ ХОЧЕТЬСЯ. Секс – це не територія «позичені». Якщо ви не належите до категорії людей, які платять тілом за подарунки \ послуги, то … Ви НЕ надаєте сексуальні послуги. Не за дорогий ресторан, не тому що «він \ вона хоче, а я боюся образити», «що мені важко что-ли, ми ж пара» – ніяк. Знайдіть правильні слова пояснити, що ваш емоційний стан зараз не зовсім про це. Ви не ресурсні.
2) Морально-етична сторона.
Поняття «прийнятний» для кожного з нас занадто індивідуально. Для кого-то подвиг – займатися сексом при світлі і без ковдри, а для кого-то буденністю і нудьгою стали римські оргії з десятками учасників.
У всіх нас мас табу, комплексів, заборон і стереотипів. З ними потрібно працювати, долати, розбиратися і намагатися зрозуміти звідки це взялося, АЛЕ НЕ «ЛАМАТИ ПРО КОЛІНО». У будь-яку гру, фантазію, дійство можна заходити поступово, звикаючи до думок і відчуттів.
Категоричність – поганий афродизіак. І якщо вам чогось категорично не хочеться робити \ пробувати, а ваш партнер на цьому наполягає, і можливо ультимативно – подумайте, що для нього \ неї важливіше – ваш комфорт або його \ її бажання.
Є привід замислитися.

3) Фізична безпека.
Ось тут взагалі можна написати цілий трактат, але спробую коротко.
– Якщо ви давно в разом і у вас немає звички кликати в свою ліжко когось ще – найбезпечніший варіант. Пам’ятати про доп. захисту при анальному сексі – мабуть і все поради для такої пари.
– Якщо ви практикуєте МЖЖ, ЧЖЧ та інше формати, де вас більше двох – тут вже є свої нюанси. Навряд чи у вас вийде організувати так, щоб всі учасники принесли мед довідки, ще й зроблені в день «заходи». Це не реально. Тому – презервативи – ваше все. Зі здоров’ям не жартують, особливо в наш час інфекція. І так – ви міняєте партнера, ви міняєте контрацептив. Це буде не так ефектно, красиво і без зупинок, як в порно, але тут вже ваш вибір – ефектність або безпеку.
Так само пам’ятаємо про дезінфектор – мірамістин, наприклад.
– І останній аспект фізичної безпеки – ДУМАТИ ГОЛОВОЮ.
Не потрібно йти на зустріч або вечірку в незнайоме місце, до незнайомих людей, особливо якщо це вечірки за типом «місце проведення ви дізнаєтеся за годину до початку». Не потрібно погоджуватися на побачення «у когось вдома», якщо ви цього когось бачите перший раз в житті. Або хоча б скиньте довіреній особі адреса – де ви і з ким ви.
Елементарні правила і здоровий глузд допоможуть вам зробити ваші сексуальні пригоди яскравими, безпечними і приносять тільки радість і задоволення.

Cherry Twins.Найбезпечніша територія задоволень в Києві