Біль і насильство: міфи і правила БДСМ

Cherry Twins

Латекс, батоги, анальні пробки з хвостами, біль і крики, приниження, збочення та інша атрибутика дешевого порно. Це саме те, що спливає в голові рядової людини, коли вона бачить дану абревіатуру. А від мастурбації на долоньках росте волосся. І лесбіянки такі просто тому, що хорошого мужика не зустріли. Смішно? Саме. Все це стереотипне марення нав’язане нам повною відсутністю сексуального виховання і небажанням розбиратися що до чого, тому що вчитися культурі сексу в нашому світогляді а навіщо, ніхто не скаржився, і так все зрозуміло, що скаже мама. І тим не менш.

Весь наш соціум так чи інакше потрапляє під ці міфічні 4 літери. Ми всі заручники субкультури домінування і підпорядкування: дитинабатьки, школаучень, начальникпідлеглий. На цих принципах будується значна частина свідомого життя кожної людини, так чого ж дивуватися, що ці ролі проникають в наш сексуальний світ? І не просто проникають, а займають дуже значиму його частинуА далі дуже невеликий відсоток людей, що переступив догми і умовності, з задоволенням втілює фантазії в життя, інші ж потайки дивляться порно з відомою абревіатурою і потім липкими рученятами видаляючи хісторі, самі собі твердять ну ми ж не такі Та такі, такі. Давайте розберемося, що ж таке горезвісний BDSM насправді.

Чотири літери BDSM включають в себе аж 6 понять.

BD: Bondage, Discipline – зв’язування (або бондаж) і дисципліна. Сюди входять окремі види мистецтва (саме так!), такі як шібарі, рольове підпорядкування та інше.

DS: Domination, Submission — домінування, підпорядкування. Це основна ідеологія субкультури BDSM.

SM: Sadism, Masochism — садизм та мазохізм, якими ми зобов’язані Захер фон Мазоху і незабутньому маркізу де Саду. Сюди входить все, що включаэ в себе задоволення від заподіяння або прийняття фізичного болю.

Але найважливіше, що слід пам’ятати: БДСМ це в першу чергу гра. Провівши тисячі досліджень, сексологи і психоаналітики разом прийшли до висновку, що БДСМ це просто сексуальний інтерес або субкультура, більшість прихильників якої не були жертвами насильства і не відчували проблем в звичайному сексі, тому таврувати прибічників цієї гри збоченцями і ненормальними уже не вірно.

Крім цього, з БДСМ зазвичай пов’язують два укоренілих міфа:

Міф 1. Це боляче

Ключове слово гра. Те, що відбувається між партнерами можна описати милим дитячим словом понарошку. Безумовно, є фанатики, але їх дуже невеликий відсоток. В основному удари, порка, шипи, браслети, фіксація все це зовнішній антураж гри раб і пан, який не приносить фізичних каліцтв.

Міф 2. Це насильство.

Зараз багато хто здивується, але так звані БДСМ сесії, як правило, не передбачають сексуального контакту. Так, безумовно, це все робиться саме для збудження і задоволення, але в грі є чіткі правила, яких дотримуються всі партнери мізансцени. Примушувати до сексуального контакту заборонено, якщо це не було обумовлено заздалегідь. Наприклад, такі правила в багатьох БДСМклубах США і Європи (у нас подібні заклади якщо і є, то в глибокому підпіллі).

Основне правило БДСМ називається БРД і розшифровується як “безпека, розумність, добровільність. І якщо ви все ще задаєтесь питанням а це нормально?, То знайте – так, абсолютно, хоч і досить екзотично.

Парам, які вирішили побалувати себе настільки нетривіальною грою, варто пам’ятати кілька простих правил:

1)Не варто грати в такі ігри з малознайомою людиною. БДСМ передбачає безмежну довіру один до одного обох партнерів і, щоб уникнути непорозумінь, не варто дозволяти себе обмежити в рухах на першому побаченні.

2) Це гра не для всіх. Якщо вас це збуджує, а партнера ні це не ваша гра. Добровільність базовий закон. Ви можете почати з різних елементів: специфічних слів, пов’язаних рук, легких ляпасів, трохи більше грубого поводження і, можливо, ваша половинка увійде у смак. Не варто відразу пускатися у всі тяжкі і купувати двометровий хлист.

3) Правила гри. Це, мабуть, головний закон БДСМ. Домовтеся заздалегідь, як далеко ви обоє готові зайти. Чи прийнятні моральні приниження, грубі слова, ненормативна лексика, а головне домовтеся про систему слів, які стануть кодовими індикаторами вашої гри (так звані стоп слова). Це повинні бути фрази, які не можуть бути вимовлені випадково, тому не рекомендується вибирати щось типу та ще або ні, стій. Наприклад, червонийжовтийзелений, де зелений означає, що можна посилювати загострення пристрастей, жовтий залишити рівень гри на тому ж рівні, червоний стоп гра. Виконання стоп слів беззаперечно.

4) Все, що було в грі залишається в грі. Якщо ви грали в перший раз і щось пішло не так, як вам хотілося, не можна злитися на чоловіка, що він назвав вас паскудним дівчиськом, або на дружину, за те, що поставила каблук на спину. Емоції гри не переносяться в життя.

І, нарешті, головне – БДСМ це один з видів психологічної розрядки. Знову ж таки, згідно з дослідженнями вчених, у людей, що займаються БДСМ, знижується рівень психологічного стресу, поліпшується настрій і підвищується сексуальне збудження. Так що менше страхів, до біса стереотипи і хай живуть фантазії. І нехай після вашої гри закурюють навіть сусіди.