БІЛЬШЕ СЕКСУ: 5 Лайфхаків ВІД ЕКСПЕРТІВ ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ СЕКСУАЛЬНОГО ЖИТТЯ

Cherry Twins

Про важливість сексу для гармонійних відносин пари написано сотні різних порад і рецептів. Які з них дійсно працюють? Що потрібно робити, щоб ваше інтимне життя з постійним партнером було яскравим?

Як уникнути рутини і буденності в стосунках – про все це Единственной розповіли засновниця першого в Україні готелю для рольових ігор Cherry Twins Олена Соловйова і практикуючий психолог, гештальт-терапевт Галина Єлізарова.

Олена Соловйова: «Головна проблема сучасних пар – невміння обговорювати свої сексуальні фантазії і потреби. На багатьох відбився слід пострадянського виховання, коли «сексу не було», і тема інтимного життя зовсім була забороненою. На жаль, через десятки років ситуація практично не змінилася. Незважаючи на доступність інформації, багато хто до цих пір асоціюють сексуальні ігри з чимось ганебним, збоченим. Стереотип «хороші дівчатка / хлопчики так не роблять» нав’язувався занадто довго і активно.

Я часто стикаюся з тим, що пари соромляться обговорювати свої бажання, але ж саме знання фантазій один одного і можливість їх втілювати є фундаментом яскравого інтимного життя пари ».

Як же цьому навчитися? Нижче я дам кілька порад тобі і твоєму партнерові:

Порада 1. Розмовляй.

Ніхто не вміє читати думки. Напиши записку, дай посилання на розповідь, яка тебе заводить, подивіться разом фільм, сюжет якого близький твоїм фантазіям – підкажи партнеру, чого ти хочеш.

Порада 2. Не давай фантазіям оцінок

Мріяти пограти в королеву – добре, а в рабиню або доміну – погано, тому що це неправильно – з таким «висновком» я стикаюся дуже часто. Немає «поганих» і «хороших» фантазій. Все, що відбувається між вами, приносить вам обом задоволення і робиться з обопільної згоди – за замовчуванням правильно!

Порада 3. Різноманітність

Згодом з життя йде пристрасть і приходить побут. Обов’язки, проблеми, якоря, звички – все це вбиває емоції і перетворює секс пари в якийсь обов’язок, ритуал, де все відомо наперед – від поз до тривалості. Це вбиває сексуальне життя. Спробуй щось нове. Не соромся ігр та експериментів, костюмів і іграшок.

Порада 4. Вийди за рамки спальні

Білити-не білити. Анекдот про стелю знають всі. Якою б затишною і комфортною не була твоя спальня, навряд чи ти зможеш там розмістити секс-гойдалки, стовпи для фіксації, та інші інтимні меблі – це дорого, дивно і не потрібно в повсякденному житті. Але ж антураж і атмосфера сексуального пригоди додають адреналіну і яскравості вашому сексу.

Саме за цим пари приходять в готель для рольових ігор Cherry Twins, де можна втілити практично будь-яку фантазію без зайвих витрат, спеціальних покупок і довгої підготовки. Тут є все, щоб втекти на пару-трійку годин від світу і пограти в дорослі ігри. Сім номерів, кожен з яких – декорація до еротичної гри зі спеціальними меблями, аксесуарами, іграшками.

В Європі сімейні пари відвідують такі готелі раз на тиждень і це вважається нормальною практикою. Такий «Діснейленд для дорослих» зберігає пристрасть і допомагає підтримувати стан закоханості в парі надовго.

Порада 5. Рольові ігри

У кожному з нас є безліч граней і масок: сильний хоче побути слабким, боязкий – владним, скромняшка хоче стати зухвалою. Рольові ігри дають тобі таку можливість. Ти стаєш кимось іншим для свого партнера в ліжку, і він вже не шукає сексу на стороні. Саме тому рольові ігри називають «таблеткою від зради».

Психолог, гештальт-терапевт Галина Єлізарова: «Коли ми говоримо про сексуальне життя, важливо розуміти, що чоловіче і жіноче збудження і задоволення дуже різні. Чоловікові набагато простіше збудитися і досягти піку насолоди. Жінці для повного релаксу та досягнення оргазму важливі деталі: від тактильних і візуальних до відповідної атмосфери. Уява жінки більш чуттєва, тому, щоб вона отримала максимум задоволення, для неї потрібно створити правильну обстановку. Ідеальний варіант – це кімнати для інтимних розваг, такі як номери-фантазії Cherry Twins, де все вже готово для сексуальної гри.

  • Зміна локацій – це зміна емоцій. Завжди займалися цим в спальні? Ідіть на кухню. Перебільшую, звичайно, але нова локація працює як прекрасний афродизіак.
  • Вивчай як своє тіло, так і тіло свого партнера, шукай ерогенні зони. Часто дівчата самі не знають, як, що і де їм приємно, соромляться пестити себе, вивчати свої зони збудження, а це вкрай важливо.
  • Чуттєвість і дотики. Прелюдія. Це те, що наповнює наше еротичне лібідо і робить секс емоційно повним.
  • І останнє – звільнися від якорів. Якщо пара вже давно разом, швидше за все у них є традиції, ритуали, як наприклад, секс по п’ятницях, коли діти у бабусі, або «він поголився, а вона одягла червону білизну» і т.п. Відходь від цього – будь спонтанна.

Працюй над своїми відносинами, завжди знаходь час побути удвох. Не відкладай любов на потім і не соромся обговорювати бажання з коханою людиною.

ЧТОБЫ ПОЛУЧИТЬ ДОСТУП К СЦЕНАРИЮ ПОЖАЛУЙСТА ОСТАВЬТЕ СВОЙ E-MAIL
ДАЛЬШЕ
close-link
ЧТОБЫ ПОЛУЧИТЬ ДОСТУП К СЦЕНАРИЮ ПОЖАЛУЙСТА ОСТАВЬТЕ СВОЙ E-MAIL
ДАЛЬШЕ
close-link
ЧТОБЫ ПОЛУЧИТЬ ДОСТУП К СЦЕНАРИЮ ПОЖАЛУЙСТА ОСТАВЬТЕ СВОЙ E-MAIL
ДАЛЬШЕ
close-link
ЧТОБЫ ПОЛУЧИТЬ ДОСТУП К СЦЕНАРИЮ ПОЖАЛУЙСТА ОСТАВЬТЕ СВОЙ E-MAIL
ДАЛЬШЕ
close-link
ЧТОБЫ ПОЛУЧИТЬ ДОСТУП К СЦЕНАРИЮ ПОЖАЛУЙСТА ОСТАВЬТЕ СВОЙ E-MAIL
ДАЛЬШЕ
close-link
ЧТОБЫ ПОЛУЧИТЬ ДОСТУП К СЦЕНАРИЮ ПОЖАЛУЙСТА ОСТАВЬТЕ СВОЙ E-MAIL
ДАЛЬШЕ
close-link
ЧТОБЫ ПОЛУЧИТЬ ДОСТУП К СЦЕНАРИЮ ПОЖАЛУЙСТА ОСТАВЬТЕ СВОЙ E-MAIL
ДАЛЬШЕ
close-link
Наши любимые гости!
Если вы хотите получать УНИКАЛЬНЫЙ КОНТЕНТ: сценарии для игр, приглашения на закрытые вечеринки – оставьте свой
имеил или телеграмм и получайте рассылку. 
Да, я хочу!
close-link
Our beloved guests!
If you want to receive UNIQUE CONTENT: scripts of games, invitations to private parties, - leave your
email or telegram and receive newsletter.
I want it!
close-link
Наші улюблені гості!
Якщо ви хочете отримувати УНІКАЛЬНИЙ КОНТЕНТ: сценарії ігор, запрошення на закриті вечірки, - залиште свій
імейл або телеграм і отримуйте розсилку.
Так, я хочу!
close-link
ЩОБ ОТРИМАТИ ДОСТУП ДО СЦЕНАРІЮ БУДЬ ЛАСКА ЗАЛИШТЕ СВІЙ E-MAIL
ДАЛІ
close-link