Через «задні двері»

Cherry Twins

Анальний секс. Тема для багатьох збудлива, заборонена і принадна одночасно.
«А як бути, якщо я хочу, а вона на в яку», «мене це взагалі не збуджує, а він хоче», «мені соромно», «я боюся, що буде дуже боляче і потім буде … бруд» – це самі поширені страхи, пов’язані з АС.
Що ж. Давайте поговоримо ПРО ЦЕ)
Своєю неймовірною популярністю анальний секс з жінкою має завдячувати порнофільмів і тільки їм. Все що «заборонене» – має попит, а отже – продається, чиста комерція. Особливо кумедно в цьому «тренді» те, що в якості приймаючої сторони АС якраз приємний чоловікам, завдяки наявності простати. Жіноче задоволення від АС швидше психологічний. При цьому – 72% жінок і 15% чоловіків відчувають від такого процесу виключно біль і нічого більше.
Так що – Міф 1. НЕ ВСЕ РОБЛЯТЬ ЦЕ. Швидше навпаки, пари, регулярно практикуючі така розвага в реальному житті – скоріше рідкість.

Прелюдія чи міф 2.
Що нам показують в кіно? Він засовує свій шорсткий палець, зліг плюнувши на нього, в неї, робить два-три млявих руху і вуаля – вона стогне так, як ніби тільки цей процес єдина радість в її нелегку долю. Тут же відразу йдуть жорсткі фрикції. І на жаль, багато чоловіків вірять, що такий розвиток подій – більш ніж реально.
Чоловіки, порно – це КІНО. Постановче, з безліччю дублів, де за кадром залишається відра блювоти і фекалій, там фальшива сперма і спеціальні «грушки» для сквірта. І ви не знаєте скільки десятків дублів пішло на ту чи іншу сцену. А тепер – в життя. Шорсткий палець, особливо з неостріженнимі нігтями, без лубриканта в анус – ось зовсім не подарунок небес. І їй хочеться не стогнати, а послати вас куди подалі.
Якщо ви не граєте на камеру, а дбаєте про задоволення партнерки – прелюдія повинна бути довгою, лубриканта багато і дівчина повинна бути готова до процесу. І так – це може зайняти не один вечір. Якщо до цього АС взагалі не пробували – краще почати з іграшки, благо вибір пробок і фалоіммітатор для анала дуже великий.

Міф 3. Гігієна
Тут порно фільми заслуговують на окрему увагу. Там АС, по-перше завжди як би «спонтанний», по-друге – партнер тичіт ці самі пальці, пардон, як хоче і в усі отвори.
Всі розуміють, що в прямій кишці ніфіга не ромашки?) Так, там фекальні виділення і значить – мільйони бактерій, тому пальці вийняті з ануса і засунуті в піхву практично гарантують вам пару трійку «приємних» наслідків – від запалень до дисбактеріозу. Навіщо секс, після якого треба 2 тижні лікується – це вже вам вирішувати. А якщо так не хочете – тоді знову ж – думаємо головою, а не повторюємо мізансцени з фільму.
Міф 4. Можна умовити
Так, в порно. Всіх. І не по разу. А в житті – є люди, у яких цей процес викликає непереборну огиду і психологічний дискомфорт. Значний% гей пар не використовує АС. Багатьом чоловікам-натуралів це процес не подобається і не збуджує.

ВИСНОВОК
Все що відбувається у вашому ліжку – має бути В ЗАДОВОЛЕННЯ. Не треба робити комусь послугу, якщо зовсім не заводить і не хочеться. А якщо зупиняють тільки що обговорені страхи – то елементарні правила гігієни і здорового глузду позбавлять вас від усіх сумнівів. Додаємо щедро мастило і … отримуємо задоволення. З членом, з іграшкою, з членом і іграшкою (а є такі прибамбаси – ой-ой))
І хто знає, може бути у вас з’явиться нова улюблена гра?)
Cherry Twins. Іграшки, знеболюючі лубриканти, спеціальні пробки всіх розмірів, розслаблюючі афродизіаки – в кожному номері. У нас часто заходять … через задні двері)