Давай пограємо у секс

Cherry Twins

У дитинстві ми з допомогою гри дізнавалися життя. Це було нормально, соціально прийнятно і всіляко заохочувалося, так як ми таким чином набували досвід. Ніхто скептично не здіймав брову і не дивився із засудженням, коли ми в п’ять років були принцесами, партизанами, космонавтами, вчительками, дочко-матерями, козака-розбійниками та інше.

Ми дорослішаємо і разом зі знаннями і досвідом набуваємо вагон і маленький візок всіляких заборон, табу, правил і обмежень. Нам більше не можна грати. Ніяк. Навіть в сексі. Ну, по-перше, тому що ми всі дорослі серйозні люди і не будемо займатися всякою фігньою, а по-друге – дізнається ж хто, сорому не оберешся. Он Машенька, точніше вже Марія Іванівна, зав. кафедрою філософії, які тут вибачте, переодягання в медсестру можуть бути. А Іван Федорович? Адже він взагалі в держ. структурах, а ви тут зі своїм “сантехніком і домогосподаркою”, так він гайковий ключ зроду в руках не тримав. Тому що все повинно бути серйозно і по правилам.

А тепер трохи сухої статистики від британських вчених, які вивчають все, завжди і всюди, аж до впливу чхання на силу оргазму. Пари, які грають в рольові ігри, в 60% випадків зберігають відносини на довгі роки. Пари, які втілюють сексуальні фантазії один одного, зізнаються в анонімних опитуваннях, що не відчувають потреби в коханцю\коханці і мають дуже високий ступінь довіри до свого партнера.

Привіт з України – 75% шлюбів розпадається в перші 3 роки спільного життя. Перша криза і відразу розлучення. І причина тут не в грошах, нестабільному майбутньому або дорогій комуналці, причина в тому, що ми не хочемо і не вміємо слухати один одного. Ми соромимося своїх тіл, своїх фантазій, своїх бажань і до сих пір знаходимо дітей в коренеплодах. Українці соромляться відвідувати секс-шопи. Жінки, що мають в тумбочці, анальну пробку і вібратор, апріорі повії. Наша середньовічна зашореність не дозволяє на розслабитися і зняти пафосно-серйозну маску навіть у ліжку з коханою людиною.

Знаєте, як виглядають гості, які виходять з кімнат для рольових ігор Cherry Twins? Як діти, яких закрили в кондитерській і дозволили їсти все, що завгодно. Як підлітки, яким вперше дозволили прийти додому під ранок. Вони виглядають щасливими. У них горять очі, і вони триматися за руки, незалежно від віку.

Рольові ігри – абсурд або необхідність – звичайно, це особистий вибір кожного. Головне задати собі питання, а що саме ти вибираєш – бути правильними або щасливими.

Коментар запрошеного мною сексолога, психолога, психотерапевта Марії Брейтбург:

Діти грають в різні ігри. У тому числі і сексуального відтінку (з точки зору дорослих). Гра – це “репетиція” дорослого життя. Дорослішаючи, люди грають соціальні ролі, вигадуючи або використовуючи раніше отримані навички взаємодії для отримання власних вигод. Гра починається в дитинстві, але вона не закінчується ніколи, поки людина живе з іншими людьми поруч. Якщо ми говоримо про сексуальні ігри – то у них також немає початку і закінчення.

Макіяж у жінки, випрасувана сорочка з розстебнутим верхнім гудзиком у чоловіка – це флірт, щоденний, спрямований не на конкретний суб’єкт, а в світ. Секс не починається з ліжка, він ним закінчується. Якщо говорити про рольові сексуальні ігри, то я б сказала, що ігри можуть виникати у пар, в яких є довіра і кураж. Навряд чи такі ігри зможуть якось врятувати відносини партнерів, які вже багато років живуть “як всі”: стабільно, “за планом” і … нудно. Тому що в таких відносинах кожен фантазує окремо від іншого, крім нормальним сказати відкрито про свої бажання. Тому і відбуваються численні зради в парах.

Рольові ігри – це вид сексуальної творчості:непередбачуваної, емоційної і чарівної. Будь-яка спроба внести різноманітність в життя пари, будь то побутові норми або інтимне життя, є ризиком зламати звичну сімейну систему, бути незрозумілим, висміяним або знехтуваним.

Так, більшість шлюбів дійсно розпадаються. Розбиваються вони в перший рік через кризу, яка викликана розчаруванням. Якийсь час цей шлюб може протриматися виключно на сексі, але недовго. Саме відсутність прийняття самого себе і партнера, таким, яким він є, є основною проблемою. Що вже говорити про відсутність досвіду відкритого спілкування один з одним. А якщо ще врахувати, що тема сексу в суспільстві табуйована, то в парах взагалі він може стати рутинною дією з “головою на схід в місіонерській позі для зачаття дітей”.

Як цього уникнути? Рольова сексуальна гра – лише майстерня для художників, готових малювати свої бажання і заявляти про свою сексуальність. Що б дійти до цього, потрібно виконати чималий шлях, вивчивши в першу чергу себе і, потім уже, партнера. А для цього необхідна допомога: доступ до достовірних досліджень і статей психологів, великий вибір і доступність семінарів і майстер-класів, створення діючого центру професійних, акредитованих сексологів, – це все те, чим я і займаюся в даний час разом з командою однодумців.

Ті, хто розуміє важливість знань про себе і готові прийняти, що сексуальне життя в парі є основою – мають великий шанс на казкове “і жили вони довго і щасливо”.