Де в Києві відчути задоволення від БДСМ і навчитися збуджувати батогом

Cherry Twins

«Я, звичайно, в сексі не ханжа, але це вже занадто!», – саме так багато міркують на тему БДСМ. Міркують, а потім відкривають книгу «50 відтінків сірого» … Ну зізнайтеся, читали ж! Але ж ця тема відкрита для людей не тільки в романах про любов, її можна пізнати, побачивши все на власні очі.

Для чого мені на це дивитися і пізнавати ?, – запитаєте ви. А хоча б для того, щоб зрозуміти, чи потрібно це вам. Буквально за два десятки років слово «секс» розширило свої кордони від розміру «маленького містечка» до масштабів «всесвіту». Кожна людина повинна знайти себе в сексі. Це як з вибором професії – або ти все життя робиш те, що просто потрібно і не цікаво, або ти робиш те, що тобі підходить і подобається. Інформатор вирішив підняти завісу секс-освіти для жителів Києва та показати, що ховається за таємними дверима закритих тренінгів та курсів на тему сексу і всіх його проявів.

Так от, повернемося до БДСМ і домінування. Тему тренінгу обрали не випадково: на загальній хвилі захоплення книгою, яку вже згадували вище, багато хто так і не зрозумів, так що ж таке насправді БДСМ і як його практикувати. Ми відвідали тренінг на тему жіночого домінування в готелі для рольових ігор «Cherry Twins» і готові поділитися всім, чого навчилися і що побачили.

ЩО ТАЇТЬСЯ ЗА ДВЕРИМА ГОТЕЛЮ ДЛЯ РОЛЬОВИХ ІГОР

Красивый особняк на закрытой территории. Заходим внутрь и попадаем в уютный отель, где нет ничего вульгарного, услужливо подсунутого воображением и стереотипами. Здесь нет красной подсветки, картин с голыми дамами и прочей подобной атрибутики. Cherry Twins напоминает шкатулку со сказками, где каждая комната становиться для вас сюрпризом. Очень атмосферно, впечатляет чистота номеров и детализация каждой фантазии.

Гарний особняк на закритій території. Заходимо всередину і потрапляємо в затишний готель, де немає нічого вульгарного, послужливо підсунутого уявою та стереотипами. Тут немає червоної підсвідки, картин з голими жінками та іншої подібної атрибутики. Cherry Twins нагадує скриньку з казками, де кожна кімната стає для вас сюрпризом. Дуже атмосферно, вражає чистота номерів і деталізація кожної фантазії.

ПРО САМИЙ МАСТЕР-КЛАС

Хочемо почати саме з загального враження, яке склалося у нас в перші хвилини. Людей було не дуже багато, близько 20 осіб. Дехто прийшов один (вірніше сказати – одна, адже це тема саме жіночого домінування, а не чоловічого), а хтось прийшов парами. Варто відзначити, що тренінг відвідали звичайні сімейні пари. Впевнені, неважко було зустрітися з ними в м’ясному магазині або бути їх сусідами. Тому стереотип, що подібні заходи відвідують тільки «світські левиці» або багаті аристократи, яким нудно жити – відразу відпадає.

Приглушене світло, запалені свічки – такий антураж налаштовував на релакс і романтику. Склалося враження, що ми просто приїхали в гості в звичну сімейну обстановку. Ми вже, було, розслабилися і приготувалися, що все пройде в лайт-атмосфері, поки до зали не зайшла жінка, ведучи на повідку свого чоловіка. Це Віледа Ільїна, ведуча тренінгу, яка практикує БДСМ вже більше 10 років. І тут ми зрозуміли, що нудно не буде.

ПАРУ СЛІВ ПО ТЕМІ

«Я в темі» – саме так кажуть люди, практикуючі БДСМ. Що ж таке таять в собі ці горезвісні 4 букви – Бондаж, Дисципліна, Садо, Мазо. БДСМ – психосексуальна субкультура, заснована на еротичному обміні владою та інших формах сексуальних відносин, що зачіпають рольові ігри в панування і підпорядкування. Ключове слово тут – гра. Ступінь занурення в гру у кожної пари може бути своя і такі ігри аж ніяк не означають обов’язкового заподіяння больових відчуттів або фізичного дискомфорту. Так, ключовим моментом БДСМ практик є домінування одного і підпорядкування іншого, але це не має нічого спільного з тими стереотипами, які нав’язані нам порно-контентом.

БДСМ – це ще один спосіб отримувати задоволення один від одного. Тут головне, щоб кожен був на своєму місці і всі ваші ігри будувалися на принципі безпеки, добровільності та розумності (БДР). І якщо ви зараз продовжуєте ханжески кривити обличчя, згадайте – ви коли-небудь пробували застосовувати в ліжку наручники? А шльопати по попі? Лід? Це вже БДСМ практики.

ЧОМУ ОДНІ ХОЧУТЬ БИТИ, А ІНШІ — БУТИ БИТИМИ

Основи домінантної або сабмісивної поведінки ми отримуємо ще в дитинстві: коли діти грають в конячку і наїзника – домінанту хочеться бути зверху, гра «Козаки-розбійники» – домінант, як ви вже зрозуміли, буде в ролі козака. Виявляти ці якості як можна яскравіше і отримувати від цього максимум задоволення – ось «дзвіночок», який говорить про те, що Тема – це ваше. При цьому, що підпорядкування, що домінування – це рівноцінні ролі в грі і частіше в житті відбувається компенсаторика – скромниця стає Доміною, а владний бізнесмен – покірним нижнім. Але і те, і інше – це, в першу чергу, психологія.

РОЗВІЮЄМО МІФИ ПРО БДСМ

А це одна з найцікавіших частин тренінгу, яка допомогла по-новому подивитися на речі, про які найчастіше люди мають абсолютно неправильні поняття. Звідси і категоричне відторгнення найменшого різноманіттяі в сексі, поява стереотипів, які не відповідають реальності.

  1. Зовнішній вигляд. Майже всі фантазії про жінку-пані виглядають однаково: вона одягнена у вкрай грубий латексний наряд, тримаючи в руках батіг і на високій шпильці. Навіщо далеко ходити, переможницю Нацвідбору на Євробачення 2019 MARUV через її вбрання навіть звинуватили у використанні «ноток БДСМ». Як нам розповіли на тренінгу, жінка може бути Доміною навіть в махровому халаті, тапочках і з рушником на голові, адже бажання домінувати не походить від зовнішнього образу, воно сидить всередині.
  2. БДСМ придумали феміністки. Стереотип говорить: тільки жінка-феміністка, яка ненавидить чоловіків, може хотіти так над ними знущатися. Але Віледь думає інакше: «Я не вважаю, що мій нижній – нікчема і ганчірка. Я поважаю себе, а значить – я поважаю свого чоловіка. І повірте, я поважаю його набагато більше багатьох жінок, які не практикують БДСМ. Я за абсолютний патріархат в суспільстві, але не в ліжку ».
  3. БДСМ – це збочена прелюдія, яка закінчується сексом. Знову мимо! У 80% випадків під час БДСМ-сесії секс відсутній зовсім. Партнери отримують оргазм від самого процесу, який ніяк не залежить від фізичної близькості.

ЯК ПРАКТИКУВАТИ БДСМ

І самий головне, ми готові посперечатися, що ви вже практикували БДСМ. Адже коли чоловік робить жінці звичайний масаж ніг – це вже гра, де він підпорядковується і обслуговує свою Пані, і ця гра приносить задоволення обом. Вам подобається зав’язати очі і зв’язати йому руки, щоб чуттєвість досягла максимального градуса – це теж БДСМ практика) Пошльопування, краплі воску по тілу, укуси і подряпини – для багатьох це давно частина інтимної гри, але ми просто не усвідомлюємо, у що граємо . Різноманітність в сексі – це той рятівний круг, який не дав багатьом сім’ям розбитися утонути в морі побутових проблем і звичок.

Далі вже можна переходити до більш відчутним больовим прийомам – пройтися на шпильках по голому тілу партнера, побити стеком (батогом), грати, орудуючи лезом ножа, душити, смикати за волосся та інше. Але чим серйозніше стає «сесія», тим ретельніше до неї треба готуватися. Адже найважливіше правило в БДСМ – не нашкодити здоров’ю свого партнера.

Словом, підходить вам це чи ні – вирішуєте тільки ви. Ми ж просто показуємо, що нічого страшного за дверима секс-освіти немає і урізноманітнити своє життя новими і яскравими емоціями – більш ніж можливо і доступно для кожного. У готелі «Cherry Twins» регулярно проходять тренінги та майстер-класи на різні теми сексуального характеру. Цінова політика варіюється в межах 500-1000 гривень за одне заняття. Докладно з розкладом занять можете ознайомитися за посиланням. Знаходиться готель за адресою вулиця Салютна, 32 і працює цілодобово, адже задоволення не знає часових рамок.