Дівчата, запам’ятайте – чоловіки не розуміють натяків

Cherry Twins

Про чоловіка, що вибирає жінці подарунок, розказано сотні анекдотів, історій і навіть фільми зняті. Проте тема не втрачає актуальності і не втратить ніколи, саме завдяки жінкам.

Як все розпочинається? Над чоловіком невідступно, як меч гільйотини, нависає чергова святкова дата. До речі, добре, якщо він про неї пам’ятає, є шанс відбутися легким знаком уваги. Але! Якщо цей нещасний смертний посмів забути, що саме завтра вже три місяці, з моменту, як пройшло перші пів року з дня вашого першого поцілунку … Краще б він помер учора. Жінки люблять вигадувати “ваші” парні свята і знаменні дати. Перший поцілунок, признання в коханні, перший секс, знайомство з батьками, покупка хом’ячка, похорон хом’ячка, перша сварка, секс після сварки – продовжувати можна безкінченно і ось все це бідний чоловічий мозок повинен пам’ятати, включаючи хвилини і дні тижня.

На кожну таку знаменну дату потрібен подаруночок, а на серйозні дати подарунок. Далі відбувається приблизно наступне: Дорога, що тобі подарувати? Ну не знаю . Щонебудь Тепле і пухнасте. Ось тут чоловічий мозок зависає, що не оновлений Віндоус і судорожно намагається підібрати аналоги заданих параметрах. Виходить кошеня. Або светр. Мохеровий. Пухнастий. Кошеня в светрі ідеально! Потім ви вся така ображена ридаєте над пакетом зі светром і думаєте, як зробити шубу з кота. Тому що ви то чекали на шубу.

Дівчата, запам’ятайте раз і назавжди – чоловіки не розуміють натяків. В принципі, ніяких, так влаштований чоловічий мозок. Серед різноманіття баночок і коробочок у парфумерному магазині нормальний чоловік відчуває стрімко наростаюче бажання тікати. Ось ви можете відразу назвати чим відрізняються макуха, мастирка і блешня? ОСЬ! А чоловіки знають. Для чоловіка персиковий це смак, для жінки – колір. Що таке “м’ятний колір” жоден здравий чоловік без підготовки не зрозуміє. Ви попросили щось елегантне собі на пальчик? Отримайте наперсток і не хлопайте потім віями.

Хочете, щоб ваш чоловік любив дарувати вам подарунки? Тоді не перетворюйте для нього цей процес на тортури, змішану з квестом. Надішліть йому посилання з покупкою, яка вам сподобалась, і напишіть хочу ось це на день народження. Ви не уявляєте, як він буде вам вдячний. А після фрази ходімо зі мною в магазин, я сама собі виберу подарунок на 8 березня – чоловік буде готовий жити з вами до кінця днів. Тому що другої такої розумної і чуйної йому вже не знайти.