Флагелляція – покарання або задоволення.

Cherry Twins

Почувши слово «Флагелляція» багато з нас неодмінно піднімуть брови з питанням «що це». Проте,

Флагелляціі (від латинських слів «flagello» – «бичування» і «flagellum» – «бич, батіг») – різновид садизму і мазохізму, при якому статеве збудження і задоволення досягається шляхом бичування партнера. Загалом, в простолюдді це називається порка. Одна з найбільш популярних і поширених BDSM практик.

Впевнена, що кожна пара хоча б раз в житті пробувала секс з елементами садо-мазо. Гралися з наручниками, зав’язували партнеру очі, дряпали спину або легенько покусували – все це елементи BDSM гри. Якщо вам обом ігри жорсткіше і гарячіше приносять задоволення – варто спробувати еротичну порку, але, як і в будь-якій грі, тут важливо знати і дотримуватися правил.

Кого пороти:

Це залежить від ваших персональних пристрастей. Той, хто виступає в якості «ката» займає активну роль. Це має безліч назв – Верхній, Господар, Домін. Чоловіки частіше займають активну позицію, ніж жінки, проте жінки-Доміни теж не рідкість. Той, хто приймає прочуханку – нижній, пасив, саб. Є такі, кому важлива участь в процесі і без різниці в якій ролі, таких називають свитч.

Чим пороти:

Варіантів безліч – від підручних ременя, шнура, лінійки до професійного асортименту – батіг, шлепалка, стек, снейк, флоггер. Професійні ударні девайси можна купити в секс шопах або замовити в інтернеті у спеціальних майстрів (це кращий варіант). Важливо пам’ятати, що виріб повинен бути з якісної шкіри, зручно лежати в руці і підлягати сан обробці (бажано і до прочуханки, і після). Ремінь повинен бути без зачіпок і фурнітури, щоб не порвати шкіру. Чим тонше ремінь – тим болючіше. Ідеальний девайс для початківців – многохвостний флоггер. Це батіг з 50 тонкими і довгими хвостиками, але не плетеними. Енергія удару розподіляється на всі хвости, і вони розтікаються віялом по тілу, тому навіть досить сильні удари будуть відчутні, але практично безболісні для партнера. У перервах між ударами флоггером можна пестити, просто водячи по тілу і геніталіям, дуже приємні відчуття … Практично ті ж, коли своїми довгими волоссям вас пестить жінка.

 

Куди наносити удари:

Звичайно, традиційне і найпоширеніше місце на тілі для прочуханки – це сідниці. Зручно бити, є жировий прошарок, немає внутрішніх органів і не можна нанести особливу травму. Крім того – виставлена ​​для порки жіноча попка – це ще й дуже красиво і вкрай збуджуюче. Також практикують порку по внутрішній стороні стегон, литкових м’язів, долоньках, грудях, спині – але тут дуже важливо правильно наносити удари, щоб не покалічити партнера. Якщо практикуєте перший раз – краще не ризикувати. Пам’ятайте, що удари потрібно наносити ритмічно і розмірено. У прочуханки основна суть – пауза між ударами, тому не намагайтеся бити партнера в шаленому ритмі. Повільно і зі смаком)

Як пороти:

Вдумливо. Вся відповідальність за процес лежить на Верхньому, тому пам’ятайте основні правила – перед прочуханкою шкіру потрібно розігріти. Легкі шльопанці, пощипування, погладжування – це обов’язковий ритуал, інакше є шанс наставити синців і замість приємних емоцій робити просто боляче. Потрібно, щоб нижній поступово звикав до ваших ударів. Тоді можна збільшувати амплітуду і застосовувати іграшки. Коли зупинитися – теж вирішувати вам. Дивіться на почервоніння і розпалені шкіри (перевіряти можна язиком, долонею, грудьми).

Навіщо пороти:

Це неймовірно збудлива гра для обох партнерів, при цьому – не дивлячись на зовнішню агресивність – вона може бути практично безболісною. Будь-яким девайсом або ременем можна лише імітувати удар, все інше відбувається в головах гравців. Така гра дуже зближує пару. Головне – заздалегідь домовитися про правила гри, пам’ятати про безпеку, придумати своє стоп слово і не ображатися, якщо раптом щось пішло не так, як хотілося. Це просто гра.

А для тих, хто захоче навчитися справжньому мистецтву флагелляціі – 26 серпня – майстер клас в Cherry Twins, тільки на 10 осіб. Подробиці на нашому фейсбук.