Гарячі ігри в ліжку: як уникнути зрад

Cherry Twins

Виявляється, пари, які практикують рольові ігри, рідше скаржаться на нерозуміння і побутові конфлікти. Рольова секс-гра – відмінна розрядка, яка знімає блоки і затиски і дозволяє вивільнити накопичену напругу, а також допомагають уникнути зрад. Це хороший спосіб краще пізнати один одного і зберегти пристрасть у відносинах.

Рольова гра і втілення спільних фантазій неймовірно зближує пару. Це зміцнює довіру і вміння не соромитися одне одного, відчувати партнера і висловлювати свої емоції без обману. Коли пари розуміють, як це робити, у них в корені змінюються відносини не тільки в ліжку, але і в житті.

Щоб допомогти сімейним парам урізноманітнити своє інтимне життя і навчитися реалізовувати фантазії один одного Олена Соловйова рік тому відкрила в Києві перший в Україні готель для рольових ігор Cherry Twins. Такі готелі в Європі стали класикою. Там є традиція – влаштовувати “вечір для себе”. Це один вечір на тиждень, коли діти з нянею або бабусею, і немає ніяких розмов про справи і проблеми. Пари гуляють, вечеряють в улюбленому місці і потім усамітнюються в тематичних готелях, яких в Європі дуже багато. У таких готелях кожен номер – це декорація до сексуальної фантазії – від романтичних до жорстких БДСМ. Тут пари можуть грати в рольові ігри і втілювати всі свої бажання, не переймаючись покупкою спеціальних секс-меблів або девайсів.

“Знаєте, з яким парадоксом я стикаюся найчастіше? – каже Олена Соловйова – Двоє людей багато років хочуть одного й того ж, збуджуються від дуже схожих сюжетів, але соромляться зізнатися один одному в своїх фантазіях. Так і живуть роками з нереалізованими бажаннями, наживаючи собі комплекси та психосоматичні проблеми. На жаль, повна відсутність сексуальної освіти в Україні, все ще високе табуювання теми сексу і все, що з ним пов’язано, призводить до того, що пари не вміють і соромляться обговорювати бажання.

Рольова гра – це “перезавантаження” ваших відносин. Ви можете ненадовго стати іншими людьми, помінятися ролями, побути в невластивій для себе ролі. Сексологами доведено, що пари, які практикують такі ігри, практично не розходяться і надовго зберігають пристрасть у відносинах.

“Звичайно, можна грати і вдома, – продовжує Олена, – якщо вам дозволяють умови і обставини. Одне” але “: вдома складно створити потрібну атмосферу і антураж. Крім того, ті іграшки для дорослих, які ви можете спробувати у нас, ви навряд чи розмістите в своїй спальні. Найважливіше те, що тематичний номер допомагає парі уникнути бентежного діалогу з описом своєї фантазії – досить просто вибрати номер і зробити партнеру сюрприз. У нас є навіть готові сценарії гри по кожній кімнаті “.

Щасливі, закохані, з палаючими очима, тримаючись за руки – ось як виходять пари після декількох годин терапії в номерах-фантазіях. Багато пар передумали розлучатися. Напишіть своїй половинці “У мене для тебе сюрприз” або “я хочу пограти в …” вже зараз, і, може бути ваш сьогоднішній вечір буде далекий від звичного сценарію?

Не бійтеся нервувати. Граючи вперше, ви, швидше за все, будете почувати себе не в своїй тарілці і, ймовірно, почнете нервувати через побоювання, що це стане помітно і все зіпсує. В результаті хвилювання може розростатися з пристойною швидкістю. Як цього уникнути? Зрозуміти, що нервувати зовсім не так погано. Насправді хвилювання може поліпшити гру, додати в неї нюансів і емоцій. Сприймайте це як бонус новачка.

Встановіть правила. Проговорите заздалегідь, які дії будуть вам однозначно неприємні (в першу чергу це відноситься до ігор, де є динаміка влади). І хоч непоправних помилок не буває, за задумом екшен повинен приносити тільки радість. Так фантазії крок за кроком будуть ставати сміливіші і відвертіші. Це важливо не тільки для якості сексу – більший рівень близькості і довіри позначиться і на відносинах в цілому.