Хочу, як у кіно: найсміливіші фантазії жінок

Cherry Twins

Хто з дівчат не мріяв пройтись по Родео Драйв в шикарній сукні легкою ходою, похитуючи стегнами і уявляючи себе Джулією Робертс? Або, як Шерон Стоун, дивлячись в очі співрозмовнику, перекинути ногу на ногу, продемонструвавши повну відсутність нижньої білизни? Ловити з закритими очима краплі меду, як Кім Бесінгер? (Ще б і годував медом Мікі Рурк взагалі відмінно).

Сюжети фільмів багато в чому впливають на наші фантазії, в тому числі еротичні, підкидаючи нам той чи інший красивий сценарій. На жаль, в реальності над створенням вашої мізансцени не працюватимуть кілька десятків людей, починаючи від гримерів і костюмерів, закінчуючи декораторами, і виглядати все буде трохи інакше, ніж хотілося. Давайте розберемо найтиповіші кіношні фантазії, які намагається повторити кожна друга дівчина:

1) Секс на березі моря

Ну добре, якщо не склалося з морем, то хоча б просто на пляжі.


Очікування: романтика, захід, шелест хвиль, подув бриз на розпалену поцілунками шкіру, пристрасть і захоплення моментом.

Реальність: Знайти пляж або місце на пляжі, так щоб цим моментом впивалися тільки ви, а не ще десяток вдячних за безкоштовне шоу глядачів, з легкої руки яких ви цілком можете стати зірками youtube. Так що про спонтанність моменту можна забути. Заодно не погано захопити досить велике покривало, бо секс на піску це той ще екстрим. Пісок буде всюди, навіть там, де йому в принципі бути не попотрібно  і відчуття будуть виключно болючими. За вашою ходою вранці всі зрозуміють, що у вас був секс. З піском. Солона вода теж не дуже хороший “помічник”, тому що начисто вимиває природне мастило і подарує вам роздратування на кілька днів. Якщо це не пляж готелю, який прибирають, а територія простіше, є великий шанс наштовхнутися на бите скло або шматки жестяних банок і інших травмонебезпечних сюрпризів в піску.

Висновок: розпити на пляжі пляшечку просеко, надихнутися заходом і романтикою, а гру перенести в менш людне і більш безпечне місце.

2) Сінник

Очікування: побути грайливою селянкою, яку м’яке духмяне сіно ніжно прийме в свої обійми, а твій улюблений пастушок буде пестити тебе до зорі.

Реальність: Це тільки в голові міських мешканок сіно м’яке і приємне. На практиці це буде жорстке “ліжко”, що дряпає і впивається гострими травинками в усі частини тіла. Пил, пилок і запах – це окрема частина задоволення і якщо ви схильні до алергії – то єдина ласка, яку ви надасте партнеру це чхати на нього не перестаючи. Приємний бонус – щури, миші і змії люблять жити саме на сіннику. Ну і фінальний акорд – на наступний день вам буде чим зайнятися, ви будете вичісувати з волосся сіно.

Висновок: Якщо не лякає все вищеописане – вперед. Головне, щоб не прийшов господар сінника з вилами.

3) Він зав’язав тобі очі і годує тебе всякими смаколиками

Очікування: інтригуюче, романтично, несподівано, надає партнеру проявити фантазію.

Реальність: Ці “смаколики” як мінімум повинні бути в наявності. Далеко не у всіх свіжі ягоди і фрукти, вино, мед, оливки, морепродукти та інші делікатеси є стандартним асортиментом холодильника, тому про спонтанність знову ж мова не йде. “Романтичний” набір у вигляді шматка докторської ковбаси і ложки кетчупу після вас навряд чи порадує, крім того, з зав’язаними очима дуже багато людей відчувають дискомфорт і відчувають себе вкрай нерозумно. Також треба пам’ятати, що мед і розплавлений шоколад – це не тільки солодко і смачно, але ще і липко, намертво пристає до волосся і вкрай болісно “склеює” вас один з одним.

Висновок: Збиті вершки і фрукти можуть прекрасно урізноманітнити вашу прелюдію, але навряд чи потрібно змішувати обід і секс в одне ліжко-тарілку.

4) Прийти на побачення в красивій білизні та довгому плащі. Або тільки в плащі…

Очікування: чоловік збожеволіє від вашої сміливості, розкутості і сексуальності.

Реальність: цілком можливо, якщо цей “експромт” заздалегідь спланований і організований. Найкраща імпровізація – добре продумана. З життя знаю історію, коли вона увірвалася до нього в кабінет і відчинила плащ, а з сусідньої переговорної вийшов весь склад директорів. Вразила всіх. Ще одній дамі, червоніючи і затинаючись, довелося пояснювати чому вона категорично не може йти з ним сьогодні в театр на шикарну прем’єру (хлопець теж хотів зробити сюрприз).

Висновок: краще обмежиться відсутністю білизни під одягом і в потрібний момент на це натякнути. Ефект буде не гірший, а ризику потрапити в дурну ситуацію набагато менше.

5) Секс в публічному місці

Очікування: екстрим, адреналін, пристрасть, божевільні емоції, нереальний оргазм.

Реальність: кабіна ліфта, тихий двір, відлюдна частина парку, порожній ряд кінотеатру – всі ці “перевірені” місця не виключають присутність глядачів, яких ви можете не помітити. А ось вони вас і помітять, і оцінять. Якщо не бентежить – чому б і ні. Головне, не вибирати місця, де ваші пригоди можуть побачити діти або ви можете образити чиїсь почуття, наприклад, церква.

Висновок: якщо все з розумом і безпечно – це дійсно може бути дуже приємно. Головне отримати позитив, а не знайти пригоди на свої останні дев’яносто і довго пояснювати поліції, що ви “нічого такого не робили”.

Фантазії – це найпікантніша приправа до сексу і замість того, щоб намагатися повторити заїжджені кіношні сюжети – спробуйте придумати свою гру. Головне розпочати.