IQ в рольових іграх

Cherry Twins

А ви знаєте, що рольові ігри залучають людей з IQ від 180 і вище?
І в цьому немає нічого дивного. Чим вище людина піднімається по горезвісній піраміді Маслоу, тим більше вишуканими і вимогливими стають його смаки. З’являється можливість вибирати і осмислювати. Порівнювати і відчувати «післясмак».
Рольова гра – це не секс в костюмах з секс-шопу, як це сприймає більшість обивателів. Це справжнісінький театр, з ролями, емоціями, діалогами, костюмами, позами і жестами. І чим ретельніше і продуманий ваша роль – тим більше задоволення ви отримаєте.
Це гра інтелекту, уяви і збудження одночасно.
Тим, чия мета фрикції і «спустити» за 5 хвилин – ніколи не зрозуміють навіщо це, про що це і навіщо весь цей маскарад потрібен. Пояснити або розповісти – неможливо, бо це інший світ і інші запити. Так само, як і пояснити алкоголіку, звиклому до самогону з буряка, що Шаблі врожаю 1986 року прекрасний. Він тупо не зрозуміє, навіщо платити стільки за пляшку вина, коли за цією ціною можна купити фуру самогону. ДРУГИЙ ЗАПИТ.
Тому, коли нам задають питання – як часто в Cherry Twins приходять з «дівчатами за викликом» – відповідь – таких пар одиниці. Бо ми про емпатію, емоції і гурманство, а там запит на фрикції і механіку.
Обидва запиту мають місце бути. А далі справа кожної пари вибирати, який з них ваш. Що для вас секс – просто задоволення природних потреб або яскрава і важлива частина вашого життя, яка може стати джерелом натхнення, свободи, успіху і фундаментом міцних і довгих відносин пари.
Ті, хто регулярно практикують рольові ігри – практично не розлучаються і не змінюють. НЕ НАВІЩО)
І якщо ви зважитеся долучиться до світу куртуазних сексуальних ігор – ласкаво просимо.
Cherry Twins з радістю відкриє вам свої двері. Навіть професійним акторам шиють костюми і ставлять декорації, так простіше вжитися в роль. Що говорити про звичайних людей, що не володіють навичками акторської гри?
Звичайно, дивно, соромно, страшнувато, не зрозуміло, не хочеться відчувати себе нерозумно і тд. МИ ЗНАЄМО ВСІ ВАШІ СТРАХИ) Саме тому і створили простір, де максимально комфортно, вільно, безпечно і просто можна втілити практично будь-яку фантазію
Ми навіть придумали по 3-4 види вже готових сценаріїв, які ви можете реалізувати в наших номерах-фантазіях
Залишилося просто забронювати номер