Казка про коханців і їх кількість

Cherry Twins

Зібралися якось 4 подруги злегка за тридцять поговорити про своє, про дівоче за келихом чаю. Ну і після обговорення обновок, виховання дітей і підлеглих, планів і надій розмова плавно перетекла у напрямку сексуальних утіх. А ось тут і з’ясувалося:

Перша дама заміж вийшла рано і безповоротно, а головне правильно, тобто незайманою. Була ця дама, як кажуть, суворих моральних принципів, тому крім чоловіка, ніколи, ні з ким і ніяк. І начебто все нашу даму влаштовувало, але секс в її житті був неважливий. Ось зовсім. Ну якось спочатку ще щось там вони з чоловіком робили, ну а потім Ну до чого ці безглузді рухи тіла. Так, у чоловіка періодично бувають романи на стороні, ну дик це життя. Так у всіх. Мужики, вони ж всі такі, головне, що він же все-таки до неї повертається, та й батько він хороший.

Друга дама була менш принципова і з першого шлюбу випурхнула в другий. І виявилося, що в першому шлюбі у неї сексу то взагалі не було. Зате тепер закохана до безтями і чоловікові пікантні смски пише. А він намилуватися нею не може, тому що з нею будь-яку фантазію може втілити. Ось і поспішає з роботи додому.

Третя дама була впевненою противницею уз Гіменея, будувала кар’єру і міцно трималася за свою свободунезалежність. Підбирала коханців під колір сукні і змінювала їх частіше, ніж горезвісні сукні. Відпочивала в свінгготелях і відвідувала закриті вечірки дуже навіть еротичного змісту. Правда іноді в її очах був сум.

Четверта дама була впевнена, що хороший лівак зміцнює шлюб і зовсім не планувала розлучатися із законним чоловіком, незважаючи на те, що зраджувала йому регулярно і зі смаком. І взагалі один коханець в сім’ї росте егоїстом.

Тут закінчилося у них бадьористе ігристе і стали панянки збиратися по домівках. І кожна залишилася впевнена в своїй непохитній правоті і обраному способу життя. А мораль казки проста кохання і коханець хоч і однокореневі слова, але по суті своїй дуже все ж різні. Тому що Коханий може бути один. А коханців хоч греблю гати. Коли немає коханого.