Коли в ліжку…нудно

Cherry Twins

Це, мабуть, саме жахливе і найпоширеніше, що робить побут з парою. Проходить якийсь час, і ви розумієте, що ваші «нічні ігри» вже далеко не такі яскраві і пристрасні, як були в перший рік, наприклад.
Все починає відбувається ніби «бо треба». Подружній обов’язок, мати його. Ну так. Для здоров’я. Щоб плюсик поставити, що ви ще пара. Ну і щоб «наліво» не ходити. А потім таких сумних ласк хочеться все рідше і рідше і в ліжку ви частіше разом дивіться серіал, ніж радуєте один одного.
Але ж як все починалося … Коли ви не могли надихати один одним. Коли паморочилося в голові від його \ її запаху. У машині, в кінотеатрі, в парку, на бабусиній дачі, в провулку по дорозі на роботу … Секс був для вас забавною грою, пристрасть кип’ятили кров і хотілося шепотіти тільки одне слово «ще ..» А чи не «ой, завтра рано вставати, давай іншим разом…”
Куди все поділося? Ні, якщо вас все влаштовує – можете не читати далі.
Якщо вам все-таки не вистачає новизни, куражу, адреналіну, яскравості. Так щоб від стогонів саднило в горлі і тремтіли коліна. Так щоб губи були опухлі від поцілунків. Усе)
Щоб з подряпинами на спині і саднами на колінах. Щоб паморочилося в голові і закурювали навіть сусіди.
ТОДІ ЦЕ ДО НАС)
Cherry Twins спеціалізується саме на таких емоціях) Ми створені, щоб дарувати парам можливість втілювати свої фантазії.
У нашому готелі ненудної науки зібрано все – костюми, гаджети, спеціальні меблі, іграшки, лубриканти, спеціальні свічки і навіть пристосування для інтимних тортур (для особливих гурманів)
Ви не просто змініть локацію. Ви поринете в розкішне пригода, де навіть найніжніша скромниця захоче побути трохи … поганою дівчинкою) Де наймиліший хлопчик раптом візьме в руки … Ну хіба мало що він там візьме) Це вже не наша справа.
Наша справа надати вам один з 7 розкішних номерів під настрій і бажання вашої пари.
А ваша справа – зателефонувати нам і забронювати собі повернення пристрасті в вашу постіль