Кунілінгус

Cherry Twins

Ця сексуальна практика оповита не меншою кількістю міфів і протиріч, ніж анальний секс.
«Куні» обговорюють, хваляться, діляться навичками, приписують йому якісь сверхволшебние ефекти .. А насправді?

Насправді багатьом жінкам це взагалі не подобається. З сором’язливості, ніяковості, невміння партнера, комплексів і т.д. Найчастіший відповідь – «по-чесному – мені це не приносить задоволення».
Реальність така, що по-справжньому вміють РОБИТИ КУНІ максимум 10% чоловіків. Ті, хто спантеличені правильним навчанням (так-так, це не Дар Богів, вчиться треба), будовою жіночого тіла і пам’ятають, що кожна дівчина індивідуальна. Вони терплячі, чуттєві і емпатічним. Таких коханців цінують, як реліквію і тут дійсно є шанс «злетіти на 7е небо».

В інших випадках натяк на те, що треба б чогось повчитися викликає 2 реакції «навіщо? У мене все нормально »і« ніхто не скаржився ». Чоловіки, ви правда вірите, що є якась книга «скарг і пропозицій», де жінки після сексу писатимуть коменти?

Але повернемося до процесу. Що стає Азбукою ??? Звичайно ж порно фільми. Куди ж без них. Ставлення до клітора там естрадно-циркове. Його мнуть, смикають, кусають, тискають, затискають, по ньому б’ють, поливають субстанціями від воску до шампанського … а стійкий маленький боєць Клітор гордо зносить всі тортури. Ось ВСЕ ЦЕ в більшості випадків і намагаються повторити в реальності.

При цьому часто чоловіки підносять таку «процедуру» мало не як подарунок, неймовірно горді собою, але при цьому взагалі не питають, що і як подобатися жінці. Підсумок – він пихкає десь внизу, весь в слині, вона чекає, коли ця безглузда метушня закінчиться.

Хочете ДОСТАВИТИ ОДИН ОДНОМУ ЗАДОВОЛЕННЯ? Справжнє, не фальшиво награне. Кілька порад від Cherry Twins
1) Чоловіки, пам’ятайте, що просто «полизати» і «потеребити» – це фейл. Жінки давно і щедро поділилися знаннями, як і що потрібно робити, вам залишилося перестати корчити всезнаючого мачо і витратити час на вивчення готової інформації.
2) Секс починається задовго ДО ТОГО, як ви зняли її трусики. Створіть настрій, коли в цих трусиках буде мокро немає від того, що ви там 15 хв слюні розмазуєте, а ще в ресторані)
3) Дивіться на реакцію партнерки. І не забувайте, що всі жінки різні, то, що подобалося жодній не потрібно «копіпастить» на всіх
4) Жінки, ЧОЛОВІКИ НЕ ВМІЮТЬ ЧИТАТИ ДУМКИ. Уявляєте? Зовсім. Від слова ніколи. Тому він не може сам здогадатися, що, де і як вам подобається.
5) Хочете навчити його робити це по-справжньому приємно для вас? Покажіть як. Ідеальний варіант – помастурбіруйте при ньому. Повірте – цей урок він не забуде, а вас чекають солодкі практики.

І пам’ятайте, що задоволення від сексу – це відповідальність обох. Не бійтеся вчитися

Ваш готель веселою науки Cherry Twins