Мій партнер часто дивиться «кіно для дорослих»: чи нормально це?!

Cherry Twins

   Чи потрібно приховувати пристрасть до «гарячого» контенту або це норма.

 

Кожен з нас хоча б раз у житті дивився «кіно для дорослих». У пубертатно-підлітковому віці – хоробрий, хихикаючи і бентежачись, в зрілому – збуджуючись і підглядаючи якісь нові «штучки». У кого-то «полуничка» викликає подив і відраза, а хтось не уявляє собі життя без вмісту Pornhub.

Вдома, на роботі, на відпочинку, відкрито або бентежачись, і потім видаляючи хісторі в браузері – так чи інакше ми всі дивимося фільми про це. Навіщо? Чи варто ревнувати партнера, залипати на сайтах 18+? Чи потрібно приховувати пристрасть до порновідеоконтенту або це норма.

   Чи нормально дивитися порно

Давайте розберемося, навіщо ми взагалі спостерігаємо такі фільми. Якщо ми говоримо про підлітків, тут все очевидно – заборонений плід і можливість хоч якось долучиться до світу великого сексу.

Для дорослої людини, здорового фізично і адекватного морально, порно – це пікантна родзинка на торті, можливість розслабитися, запалити фантазію, роздратувати себе і партнера. Особисто я вважаю, що спільний перегляд хорошого якісного порнофільму може бути прекрасною прелюдією. Це заводить, дозволяє натякнути на якісь свої таємні фантазії і досить легко схилити партнера до експериментів по типу «а давай спробуємо як там».

Інше питання, якщо цікаво тільки порно. Поруч ходить жінка / чоловік, але … в моніторі цікавіше. Тут варто задуматися. Варіантів кілька – або партнер охолонув конкретно до вас, або є певні проблеми, які потрібно вирішувати з сексологом або навіть з психологом.

Ревнувати чи до порно?

Безумовно немає. Це так само безглуздо, як ревнувати до їжі. Але задуматися про причини важливо. Якщо ваш партнер дивиться сюжети на одну і ту ж тему – це явний натяк на те, чого йому / їй не вистачає в житті. Спробуйте втілити таємну мрію, і дуже можливо, що дивитися будуть тільки на вас глибоко захопленими очима.

Знімати чи своє «полуничне» відео?

Так, якщо ви впевнені в партнері і в тому, що цей пікантний відсів не піде гуляти по Мережі і не стане предметом шантажу. А також якщо ви чітко розумієте, що навіть в самому бюджетному порно акторів підсвічують, ретушують, гримують, коригують пози і т.д. Звичайний секс, навіть дуже пристрасний, далекий від естетики. Тому не дивуйтеся, якщо буде «не так, як в кіно».

А в цілому – у всьому потрібна міра. З’їсти одне тістечко – смачно і приємно, наминати кілограми солодкого – ненормально. Так само і з порноконтентом. Якщо ваш сексуальний партнер запрошує вас подивитися «гарячий» фільм – не потрібно включати ханжу і крутити носом. Можливо, таким чином вам намагаються натякнути на певні фантазії. Корисність спільного перегляду полягає в тому, що, по-перше, це збуджує; по-друге, це зближує, так як в цьому є істотний кредит довіри – вас пускають в свої фантазії; по-третє, це можливість навчитися легко і без докорів сумління говорити про свої бажання і урізноманітнити інтимне життя рольовими іграми.

Якщо ваш партнер збуджується тільки від того, що відбувається на екрані – задумайтеся, може бути краще залишити їх удвох з монітором і знайти того, кому цікавіше реал? І пам’ятайте – перевиховати людину можна до трьох років. Далі – це марна трата часу. У країні, де сексу поки (на жаль) немає, і в головах – маса тарганів і стереотипів, де люди соромляться зайти в секс-шоп – порно ще довго буде викликати зневажливі усмішки і святенницькі гримаски. Але дивитися будуть усі. Більшість тільки дивитися, а хтось можливо і втілювати.