Найпоширеніші міфи про секс

Cherry Twins

Настає момент, коли в життя кожного з нас приходить секс! Точніше, спочатку приходить очікування цього зворушливого моменту та шаленне бажання долучитися до дорослого світу.

А так як сексуальна освіта навіть зараз в нашій країні практично не існує, що вже говорити про покоління наших мам або тим більше, бабусь. Всі ми отримували свої перші знання про секс від досвідчених подружок або друзів, з завмиранням серця запам’ятовуючи, що завагітніти від поцілунку дуже навіть можливо, лимон це прекрасний засіб контрацепції, а розмір чоловічої гідності потенційного обранця можна легко визначити за розміром його носа або ноги .

Пам’ятайте ці байки? На жаль, навіть при наявності інтернету, загальнодоступності інформації і тисяч тонн освітньої літератури секс, як і раніше, оточений безліччю міфів, в які вірять не тільки підлітки.

Міфічна точка G

Ні її наявність, ні її відсутність до сих пір не доведено. Років 70 тому Ернст Грефенберг оголосив, що в тілі кожної поважаючої себе жінки повинен бути ось такий чарівний пучок нервових закінчень. І понеслося. Попередні ласки перетворилися практично в квест з пошуку горезвісної точки. Чоловіки! Запам’ятайте, точка G у жінок перебуває в кінці слова shopping.

Мастурбація

Тут просто… У радянські часи існували легенди про те, що від цього ганебного заняття і сліпнуть, і глухнуть, і волосся на долоньках може вирости і якими тільки жахами підлітковий організм в пубертатному віці не лякали. А насправді це процес природний і навіть корисний, оскільки дозволяє зняти нервову напругу, а також непогано вивчити власні ерогенні зони. Якщо без фанатизму, звичайно.

Чоловік полігамен

Так, це так і закладено на генетичному рівні. Запліднити якомога більше жінок для продовження свого роду. Це якщо говорити про інстинкти. А вже наскільки хто еволюціонував від рівня тваринних інстинктів тут особиста справа кожного.

Під час місячних не вагітніють

Ага. Особливо якщо довго жувати лимони. А якщо серйозно сперматозоїди дуже живучі і всередині жіночого тіла можуть спокійно існувати до 5 днів. Достатньо одному ХВОСТАТИКУ дочекатися потрібного моменту і вуаля. Солоні огірочки стануть вашою улюбленою стравою на 9 місяців (ще одна байка, але вже з іншої теми).

Секс спалює калорії

Чисто теоретично, якщо ви учасник римської оргії чоловік на 50 і на пару діб то так. А практично британські вчені, які вивчають все на світі, з’ясували, що середньостатистичний акт (!!!) в 30 хвилин спалює близько 100 калорій. А тепер чиста математика щоб скинути пів кіло ваги, треба спалити 3500 калорій. Тобто зайнятися сексом 35 разів. Про те, що средньостатестично це хвилин 5 із ввічливості промовчимо.

Дуже хочеться попросити британських вчених опублікувати номери телефонів цих верстатів.

Жіночий головний біль

Чоловік хоче займатися сексом щодня, поки не зустріне жінку, яка хоче кожен день. А потім як в анекдоті: всі баби як баби, а у моєї ніколи голова не болитьГорезвісний головний біль жінки перетворили в коронну відмазку від подружніх обов’язків. А насправді, зновутаки вчені дослідження довели, що секс знижує ризик мігрені, а просто головний біль процесу зникає безслідно.

Так що, дівчата, пора працювати над новими відмазками, а ще краще знайти того єдиного, з яким буде хотітися завжди і всюди. А чоловіки пам’ятайте чим частіше жінка стогне вночі, тим рідше вона бурчить вдень.