НЕ ХОЧУ БУТИ СТОЛБОВОЮ ДВОРЯНКОЮ, ХОЧУ БУТИ ВЛАДИЧИЦЕЮ МОРСЬКОЮ

Cherry Twins

НЕ ХОЧУ БУТИ СТОЛБОВОЮ ДВОРЯНКОЮ, ХОЧУ БУТИ ВЛАДИЧИЦЕЮ МОРСЬКОЮ

Пам’ятайте ці прекрасні «рольові ігри» Баби з прекрасної Пушкінської казки? Як вона сміливо і швидко змінювала ролі. А що змушує нас хотіти спробувати один образ і категорично заперечувати інший?

Ось про це і хочеться сьогодні поговорити. Чому мріяти бути Королевою добре, а повією погано? Чому роль жорсткого Доміна це крутого, а ніжного слухняного хлопчикапажа не дуже? Та тому, що в наші голови з дитинства втовкмачували систему оцінок і стереотипів. Ось це добре, а ось це погано, ось сюди ніззя, а сюди ззя. У підсумку ми ставимо оцінку (!!!) власних фантазій. А адже це все одно що сказати плюшовий зайчик хороший, а плюшовий вовк поганий.

А це іграшки. Не погані і не хороші, не розумні й не дурні, вони просто плюшові! Безоціночно! Так і ваші фантазії.

Фаїна Раневська говорила, що в світі є тільки два збочення це балет на льоду та хокей на траві. Все, що ви робите в вашому ліжку, спальні, ванній, хоч на люстрі якщо це з доброї волі, за згодою всіх учасників і всім приносить задоволення це ВІДМІННО!

Ніхто і ніколи не може ставити вам оцінки або коментувати ваші сексуальні погляди.

До біса комплекси. Будьте сміливі і вільні в своїх бажаннях. Життя дається нам один раз і воно було б таким сірим і коротким, якби не секс, мистецтво та їжа)

ТАК НАСОЛОДЖУЙТЕСЯ. Ловіть кайф. Любіть як хочете. Пробуйте нове. Міняйте ролі, костюми і маски. Шльопайте та пестіть, з гучний стогоном або з тихим зітханням, з іграшками і без, удвох, утрьох і .

Як завгодно. З ким хочете. А ось ДЕ якщо хочеться красиво, різноманітно, а головне безпечно і анонімно це ви знаєте