“Ніхто не скаржився”. Як багато чоловіків помиляються про секс

Cherry Twins

Тантра, вумбілдінг, масаж Лінгама, дихальні і енергетичні практики, техніка глибокого горла і ще тисяча і один вид тренінгів та майстер-класів, які відвідують жінки, охочі розвинути свою сексуальну привабливість. Жінки приймають той факт, що сексу теж потрібно вчитися і старанно “підвищують кваліфікацію”. Не всі, безумовно, але дуже багато.

А чоловіки? Ви де-небудь читали про курси кунілінгуса? Або майстер-класі з пошуку точки G? Можливо, вони є, але в одиничній кількості і відвідують такі курси 1% чоловіків в кращому випадку. Наші дрімучі соціальні стереотипи і зашореність ставлення до сексу міцно забила в чоловічій підсвідомості, що ходити на подібні заняття – це значить, що в тебе якісь проблеми. Чи не соромно вчитися водити авто, не соромно вчитися рукопашного бою або танців, але соромно вчитися правильно робити приємність сексуальній партнерці. А знаєте яка найпоширеніша чоловіча відповідь, на питання чому ти не хочеш вчитися сексуальним практикам? – Ніхто не скаржився! Вони коханці від Бога і вчитися тут нічому.

Жінки не скаржаться. Не критикують і не підказують. Не стимулюють до навчання. Вони, як манну небесну, приймають нехай навіть невмілі чоловічі ласки і намагаються підкорити чергового залицяльника своїм мистецтвом, як правила, не отримуючи в замін навіть адекватної прелюдії. Якщо жінки всього світу раптом чесно зізнаються, скільки в житті кожної з них було по-справжньому умілих коханців – в цей день настане кінець всіх кінцям від глибоко розчарування в собі.

І жінка терпить один і той же сценарій, що повторюється роками: скупі ласки, відсутність гри і розглядання горезвісної небіленої стелі. Але ж самі винні, жіночки. Обручка – це якийсь магічний артефакт, що перетворює життєрадісну Музу в роздутого Покемона, який окуклився побутом і живе за принципом “як у всіх”. Але ж колись ви могли до ранку цілуватися в парку. І вам подобалося, як він вас цілував. І секс був яскравим і пристрасним.

Куди все пішло? У ваше мовчання. У вашу сором’язливість і ваші комплекси. У вашу боязнь відкрито розмовляти з коханим чоловіком про свої фантазії. У ваш сором зізнатися, чого вам хочеться насправді. У ваші зімітовані оргазми і “давай вже спати, завтра вставати рано”. У ваше прагнення бути хорошою дівчинкою, а не щасливою дівчинкою.

Ось і виходить повна сексуальна гармонія – вона не хоче, а йому і не треба. І взагалі – на його “вміння” ніхто не скаржився. А може варто було б?