Нудний секс. Як врятувати від нього свій шлюб?

Cherry Twins

Пам’ятайте, як закінчуються всі казки – “і жили вони довго і щасливо”. На жаль, але в житті ці два визначення зазвичай не перетинаються – або довго, або щасливо. Причому практично всі хочуть, щоб відносини з партнером були “довгими і стабільними”. Щасливі? Але це начебто само собою мається на увазі, інакше ж не буде довго.

І, підміняючи поняття, ми старанно працюємо на тривалість відносин, а не на їх якість. Терпимо, розуміємо, приймаємо, чекаємо, прощаємо, домовляємося, знову приймаємо і так по колу з обох сторін. Все це щедро приправляється побутовими проблемами і раптом ви розумієте, що вже дуже давно не зривали один з одного одяг. Ви перестали цілуватися в ліфті, на балконі, на кухні, сідаючи в машину. Пристрасть стихла. Прийшла звичка і рутина, секс ще не почався, а ви вже знаєте яким він буде.

У цій ситуації є кілька виходів:

– Шлях найменшого опору – розійтися і шукати нові відносини.

– Шлях “як всі” – коханець \ коханка, емоції на стороні, а вдома побут, зобов’язання та імітація міцної сім’ї

– Шлях складний – повернути у відносини пристрасть і підвищити рівень довіри один до одного.

Саме для цих цілей світ придумав рольові ігри. Коли ми були дітьми, ми дорослішали через гру, приміряли на себе різні ролі і таким чином дізнавалися світ. Ми стаємо дорослими і починаємо соромитися своїх бажань і наклеювати на них ярлики – погано \ добре, правильно чи ні, засудять \ не засудять. А чому б не дозволити собі забуту дитячу безпосередність?

Еротичні рольові ігри – це профілактика зрад, таблетка від розлучення і моральна віагра в одному флаконі. Можливість побути кимось зовсім іншим, робити те, що в звичайному житті вам не властиво, пробувати нові відчуття і отримувати яскраві емоції. Ви відкриваєте нові грані і в собі, і в партнері, тим самим збуджуючи притихший інтерес один до одного.

Сіра мишка-домогосподарка раптом може стати яскравою Пані, а крутий бос перетворитися в неслухняного учня або боязкого пажа у ніг Королеви. Сексапільна медсестричка або брутальний бармен. Сувора вчителька або султан в гаремі. Сценаріїв сотні і серед них напевно є той, який сподобається саме вашій парі.

Як почати? Кілька простих правил, як організувати рольову гру і перебороти незручність і збентеження.

– Виберіть підходящий момент для розмови про свої бажання. Краще робити це не вдома, а десь в затишному кафе, за келихом вина ненароком зізнатися, що ви щось прочитали-подивилися і вас це збуджує.

– Повернутися додому і прочитати \ подивитися це разом. Якщо разом ніяково – просто дайте партнеру посилання на відео або текст, які вам сподобалис

– Якщо вам обом прийнятний обраний сценарій – домовтеся, коли ви будете втілювати гру в життя. Найкраща імпровізація – ретельно підготовлена.

– Хочете пристрасної гри вночі? Починайте грати з ранку. Ви не зможете увійти в роль за 10 хв, якщо ви не професійні актори. Наприклад, якщо ви вирішили грати в учня і вчительку – запитаєте його з ранку, чи вивчив він вірш. Нагадайте, що ввечері урок і надішліть фото свого декольте і указки. Дражніть.

– Костюми. Ніяких тапочок, хвостиків і домашніх халатів – одягніться, відповідно фантазії. Можна купити спеціальні костюми в секс шопі, можна обійтися своїм гардеробом, але над образом потрібно попрацювати.

– Ідеально – змінити локацію. Не вдома, не в звичній спальні. Якщо такої можливості немає – спробуйте привнести зміни в інтер’єр згідно фантазії – тут на допомогу пледи, свічки, подушки або мотузки – в залежності, що ви втілюєте.

– Ви в образі. І вам нікуди поспішати. Якщо у рольовій грі на 10-й хвилині ви перейшли безпосередньо до сексу – ви програли). Продумайте свої діалоги і постарайтеся потримати образ хоча б хвилин 40. Дражніть, торкайтеся, розпалюйте емоції, але не поспішайте і пам’ятайте – у вас зараз самий вдячний глядач, соромитися нікого.

– Все що було під час гри – залишається в грі. Ви грали в рабиню і пана і вас назвали якось не так? Не треба ображатися, ображатися і переносити емоції з гри в життя. Це були не ви, це були ролі.

– Обговоріть що допустимо, а що ні заздалегідь, щоб уникнути неприємних моментів – ненормативна лексика, фізичний біль (порка, наприклад), моральне підпорядкування – краще позначити, як далеко ви обоє готові зайти

– Так, у вас є сценарій, але ви зараз граєте для себе, а не для публіки) Відпустіть гальма і отримуйте насолоду один від одного.

Все наше життя – гра. А секс – це найпрекрасніша гра для дорослих. Не бійтеся грати, вам сподобається.