Олена Соловйова: «Рольові ігри – це« страва »для люблячої і постійної пари»

Cherry Twins

На порядку денному найромантичніший день в році, день, коли всі говорять про кохання, стосунки, теплі почуття та пристрасті. Тому сьогодні ми вирішили поговорити про все це з людиною, яка місцями краще будь-якого сексолога знає, як повернути пристрасть сучасним парам і досягти гармонії за рахунок рольових ігор. Ексклюзивно для Woman Magazine Олена Соловйова – засновниця першого і єдиного в Україні готелю для рольових ігор CherryTwins-розповіла про інтимні фантазії українців, популярних рольових сценаріях і секрети пристрасних відносин.

Олено, напередодні Дня Закоханих намалюйте картину, як виглядає ваше ідеальне 14-е лютого.

Для мене ідеальний День Закоханих – це далеко від суєти, справ, шуму, без телефону та інтернету – тільки вдвох з коханою людиною. Прогулянка по місту, вечеря в затишному ресторані і, звичайно ж, красива ніч разом в одній з кімнат-фантазій. Дивно було б бути господинею готелю для рольових ігор та не користуватися цією перевагою.

Як сказати партнерові про свої ідеї, бажання і фантазії?

Все залежить від ступеня довіри відносин. Якщо пара може спокійно обговорювати свої інтимні бажання, то потрібно просто вибрати правильний момент. Не варто обговорювати такі моменти на бігу, похапцем і поганому настрої.

Якщо пара не має практики таких розмов або хтось один з партнерів соромиться і уникає таких бесід, можна злегка схитрувати. Надішліть партнеру посилання на розповідь, в якому відбувається те, щоб ви хотіли втілити, подивіться разом відео, де здійснюються схожі фантазії і поспостерігайте за реакцією. Якщо є не тільки збентеження, але і збудження – можна плавно переходити до втілення в життя. Якщо категорично ні – підберіть варіант, який заводить обох.

Для тих, хто не проти експериментів, але соромиться розповісти про свої бажання, існує ідеальний варіант – кімнати-фантазії різних тематик в готелі для рольових ігор CherryTwins. Повірте, якщо ви зробите такий сюрприз, успіх вашому інтим-вечору забезпечений.

Які сценарії рольових ігор ви можете порадити?

Вибираючи сценарії для створення номерів готелю, ми пропрацювали більше 50 різних фантазій і вибрали 7 найбільш популярних серед українських пар. Принцеса або Східна красуня – дуже популярні романтичні фантазії, для втілення яких у нас є кімнати Будуар Королеви і Мавританських гарем.

Відкрию невеликий секрет: романтичні фантазії стоять за запитом на другому місці. Вцілому соціальне життя людини так чи інакше будується на принципах підпорядкування і домінування, тому немає нічого дивного в тому, що ці потреби переносяться в сексуальні фантазії. БДСМ дуже популярний. 8 з 10 пар хоч раз, але пробували в це грати.

При цьому дехто сприймає даний напрямок як щось брудне, вульгарне, хворобливе, не розуміючи, що в 80% випадків – це саме гра, без болю і подібного. Наші кімнати дозволяють парам грати в дорослі ігри з максимальним зануренням в мізансцену. Спеціальні інтимні меблі, гаджети, сама атмосфера кімнат дає можливість спробувати щось кардинально нове, і це дуже збуджує. Відьма і інквізитор, кат і жертва, допит у слідчого, червона кімната домінації, шибарі – все це внесе яскраве розмаїття в життя пари.

Яким номерам в вашому готелі гості надають найбільшу перевагу?

Складно відповісти, тому що номер – це настрій. Якщо брати просто статистику відвідувань, то БДСМ номера більш популярні, ніж романтичні. Причому багато хто пробує такі емоції перший раз в наших кімнатах, а потім втягуються в смак і приходять  другий-третій-п’ятий раз. Вже змінюючи костюми, придумуючи ігри і т.д.

Які кімнати-фантазії та рольові сценарії за статистикою вибирають молоді пари, а які – досвідчені подружжя?

У нас в готелі немає реєстрації гостей, ми можемо попросити пред’явити документ тільки в тому випадку, якщо є питання до віку гостей. Наші гості повинні бути старше 18 років. Вони не заповнюють стандартну готельну карту, ми не знаємо одружені вони чи ні. Це не наша справа. У нас світ втілення фантазій, без бюрократії і оцінок. Вибір номера – це питання смаку і особливостей характеру. Тому статистики за віковими перевагам немає, так як вік тут другорядний.

Хто найчастіше приходить в Cherry Twins?

Пари від 30 років. Коли люду живуть разом довше року – це завжди помітно. Є навіть такий жарт, що з роками дійсно люблячі дружини стають навіть зовні схожі. Саме парам, які довго живуть разом, хочеться гри, пригод, спільних емоцій, продовження своєї пристрасті. Тим, хто шукає разових утіх або платного сексу, немає потреби платити за наші номери, їм досить звичайного ліжка. Рольові ігри – це «страва» для люблячої і постійної пари.

Які незвичайні предмети для втілення сексуальних фантазій є в Cherry Twins?

В кожному номері є набір ударних девайсів ручної роботи: батоги, Флоггер, Спанкі, стеки – все високої якості з дорогої шкіри, стерилізується після кожного гостя. Також в номерах є спеціальні секс-меблі в залежності від тематики – гойдалки, шкіряні столи для фіксації, лавки для порки, спеціальні хрести і пуфи. Все це ви навряд чи поставите в звичайній спальні, так як коштують такі меблі дорого і в побуті виглядає досить дивно. В Cherry Twins все це входить у вартість номера і дає можливість випробувати нові яскраві відчуття.

Розкажіть про основні правила розваг по-дорослому?

БДР – безпека, добровільність, розумність. Ось три критерії для будь-якої гри. Все повинно бути за взаємної згоди, з дотриманням техніки безпеки і в адекватному стані. Тоді все пройде приємно, і захочеться це повторити.

Які секс-хитрощі найбільш дієві, щоб повернути колишню пристрасть в тривалі стосунки?

Новизна і пригода. Ви помічали, що найбільш яскравий секс пари в тривалих відносинах зазвичай на відпочинку. І не тому, що «нарешті відпустка» (хоча і це теж), а тому що втекли від звичних якорів: інша локація, звуки, запахи, нова атмосфера – все це збуджує. А тепер уявіть собі локацію, яка створена спеціально для сексуальної пригоди. Багато наших постійних гостей кажуть, що 3 години в номері – і як у відпустку з’їздили. Відбувається перезавантаження емоцій. Тому дуже важливо втікати від «якорів» звичної спальні і влаштовувати собі такі любовні пригоди – і не важливо чи то бабусина дача або CherryTwins. Головне – змінити обстановку і на пару годин відволіктися від домочадців і побуту.

Ваші побажання читачкам Woman Magazine на День Закоханих.

Звичайно ж, взаємного і палкого кохання! А щоб пристрасть збереглася на довгі роки – не бійтеся обговорювати і втілювати в життя фантазії. Це буде оновлювати вашу любов і відкривати вам нові грані партнера. Замість кризи відносин, ви будете тільки сильніше закохуватися в свого обранця. Я щиро бажаю таких відносин кожній парі.