Пігулка від зради існує. 5 простих порад для пар

Cherry Twins

Зрада – це, напевно, найболючіше і образливе, що може статися в парі.

Так, сьогодні є безліч стосунків, які легко і спокійно ставляться до факту сексу партнера ще з кимось – свінгери, поліамори, вільні відносини та інше. Кожен має право вибирати життя за смаком і сам вирішувати, що для нього прийнятно.

Якщо ми говоримо про традиційні відносини пари – зрада – фінал відносин. При цьому практично всі намагаються “відстежити процес” – заглянути в його\її телефон, читати смс, адресовані не нам, дізнаватися паролі від пошти і т.д. Із завидною періодичністю залазять в чужий особистий простір і тим самим ще більше відштовхують від себе.

Чому відбувається зрада? Ми перестаємо відчувати емоційний зв’язок з партнером. Ви знаєте, що, коли жінка з певною періодичністю відмовляє чоловікові в сексі, чоловік підсвідомо перестає ідентифікувати її як “свою жінку”. Якщо жінці не вистачає ласки і уваги, вона стає дратівливою і агресивною, воїном, а не дівчинкою.

У кожному з нас з народження закладена безумовна потреба в любові. Дитина тягне до дорослих ручки і просить її обійняти, поцілувати, приголубити. Дорослішаючи, ми “втрачаємо право” так себе вести, але абсолютно не втрачаємо в цьому потребу. Ми всі так само хочемо “на ручки”. Потреба уваги, турботи і ласки від коханої людини можна назвати практично базовою, поряд з інстинктами.

А що відбувається з нашою стандартною парою, рівно через рік спільного життя? Побут. Проблеми. Справи. Нестача часу. Фізична втома. Рутина. Нудьга. Накопичені образи. Не висловлені бажання. Все більше часу порізно. Все менше поцілунків.

Ось вони – провісники майбутньої зради. Не тому що, “вона молодша” або “вона багатша”, а тому що ці “нові” люди поки дарують приємні яскраві емоції. Нове тіло – найсильніший афродизіак, який правда дуже швидко проходить.

Чи можна якось по-іншому? Безумовно. Але для цього доведеться працювати над відносинами, а не просто “плисти за течією”. Кілька порад для тих, хто хоче уникнути зради не тотальним контролем (перший шлях до неї), а відсутністю бажання вам зраджувати, тому що вас люблять, цінують і не хочуть робити вам боляче або погано.

Порада 1. У вас завжди має бути час одне для одного. Виділіть 1 вечір на тиждень (хоча б), який ви проводите тільки вдвох. Без дітей, родичів, друзів, колег, собак і т.д. – Тікаючи від всіх. У кіно, в кафе, в готель – але тільки вдвох.

Порада 2. Розмовляйте. Не просто обмінюйтеся фразами “Як справи – винеси сміття – що на роботі”, а щиро цікавтеся емоційним станом один одного.

Порада 3. Поцілунки і обнімашки. Завжди. Скрізь. Кожен день. Вранці прощайтеся поцілунком, ввечері зустрічайтеся поцілунком. Побільше тактильних емоцій.

Рада 4. Балуйте один одного. Подарунки, сюрпризи, компліменти. Чи не можете спонтанно? Чи не вміти вибирати? Заведіть вазочку і кидайте туди записки з вашими бажаннями. Мінімум раз на тиждень робіть один одному сюрпризи

Рада 5. Така ж вазочка, тільки бажання на тему сексу. Ми готові обговорити свої бажання і фантазії десь в чаті з незнайомцями, але не з близькими і коханими – парадокс на межі ідіотизму.

Навчіться говорити про потаємне, втілювати фантазії один одного, грати в рольові ігри, пробувати нові іграшки і переодягатися в нові ролі.

Наповніть один одного енергією, теплом і любов’ю, ось тоді зрада – це буде не про вашу пару.