Раніше цнотливість була в тренді? Не смішіть

Cherry Twins

З кожним новим витком історії змінюються погляди на ті чи інші обряди і традиції. Кожне покоління привносить щось нове, змінюється мода, погляди, соціальні стереотипи.

Те, що кілька поколінь назад вважалося цілком прийнятним, сьогодні не зрозуміло і не прийнятно, дико або просто забуто. Напередодні прийдешньої низки свят хочеться нагадати про низку традицій цілком собі в стилі Cherry Twins, які здавалися нашим предкам часів стародавньої Русі цілком безневинними і абсолютно допустимими.

Ми часто чуємо, що в сучасному світі панує розпуста, порок і вседозволеність. Але дозвольте – давайте трохи прогуляємося по історії. Як на рахунок, наприклад, свята Івана Купала, під час якого не тільки через багаття стрибали та віночки по воді пускали. Основна частина свята полягала в “звальному гріху”, тобто оргії, що в цей день і гріхом то не вважалося.

Навпаки, ті хто уникав спільних утіх виглядали вкрай дивно. Особливо зустрічали зиму – молодь села збиралася у великому будинку під приводом “сьогодні в клубі будуть танці” І правда – поки горіли скіпи – співали і танцювали. А коли скіпа гасла, віддавалися любовним утіхам наосліп з тим, хто опинився поруч. Потім лучину запалювали, і веселощі з танцями тривало знову. І так до світанку.

Сучасні дискотеки куди більш помірковані. До речі, ставлення до невинності також було вельми своєрідним – до неї нікому не було діла. Велелюбні слов’яни абсолютно спокійно ставилися до відсутності невинності у потенційної нареченої, а дошлюбних дітям були навіть раді – значить наречена не безплідна.

Крізь пальці дивилися і на інцест. Пустощі брата і сестри або батька і доньки сприймалися як цілком собі “справа житейська” і нікого не бентежили. Про забави знаті того часу ходить чимало вельми пікантних історій – наприклад, погуляти з наложницею прямо на очах у дружини було мало не улюбленою розвагою князя Володимира.

Згідно візантійським літописом, у Володимира I Святославовича, який хрестив Русь, було дванадцять офіційних дружин. Плюс 800 наложниць – “300 в Вишегороді, 300 в Белегороді, 200 на Берестові”. Сильний був князь, нічого не скажеш. Історію абсолютно усвідомлено вихолощують, “підчищають” і роблять асексуальною і безстатевої – так було в усі часи.

Ну який, до біса, може бути гарем у основоположника віри і традицій? Викреслюємо, нічого бентежити нащадків. І так відбувається з багатьма історичними фактами і особистостями. Підгонимо минуле під потреби сьогодення. Але ж якщо задуматися – наші предки були набагато більш розкуті і вільніші за нас, таких прогресивних і толерантних.

Так званий прогрес і соціум начепив на свідомість кожного 100500 рамок, стереотипів, ярликів і заборон, які в більшості своїй абсолютно не потрібні. Просто з ними ви набагато більш керовані і зручні для цього самого соціуму. Безумовно, ніхто не говорить про те, щоб дивитися крізь пальці на інцест або перетворити оргії в національне свято, але перестати соромитися своїх бажань – ця рада можна дати багатьом сучасникам. Cherry Twins. Місце, створене для тих, хто не соромиться фантазій.