Ревнувати партнера до порно? Це дурниця!

Cherry Twins

Є такий бородатий анекдот – дід приніс додому порно. Сів дивитися разом з бабцею, ну ніби все ок. На наступний день приходить – бабка знову дивиться той же фільм. Так триває кілька днів. Нарешті дід не витримує і питає – бабка, що ти там все виглядаєш. – А я, каже, зрозуміти хочу, одружується він на ній в кінці чи ні.

Кожен з нас хоч раз в житті дивився порно. У пубертатно-підлітковому віці, посміюючись і бентежачись, в зрілому – збуджуючись і підглядаючи якісь нові “штучки”. У когось “полуничка” викликає подив і відразу, хтось не уявляє собі життя без вмісту pornhub. Вдома, на роботі, на відпочинку, відкрито або бентежачись і потім видаляючи хісторі – так чи інакше ми всі дивимося “фільми для дорослих”. Навіщо? Чи варто ревнувати партнера, який зависає на сайтах 18+? Чи потрібно приховувати пристрасть до порно відео контенту або це норма?

Давайте розберемося, навіщо ми взагалі дивимося такі фільми. Якщо ми говоримо про підлітків – тут все очевидно, заборонений плід і можливість хоч якось долучиться до світу великого сексу. Для дорослої людини, здорової фізично і адекватної морально – порно – це пікантна родзинка на торті, можливість розслабитися, запалити фантазію, роздратувати себе і партнера. Особисто я вважаю, що спільний перегляд хорошого якісного порно фільму може бути прекрасною прелюдією. Це заводить, дозволяє натякнути на якісь свої таємні фантазії і досить легко схилити партнера до експериментів по типу “а давай спробуємо як там”.

Інше питання, якщо цікаво тільки порно. Поруч ходить жива жінка \чоловік, але … в моніторі цікавіше. Тут варто задуматися. Варіантів кілька – або партнер охолонув конкретно до вас, або є певні проблеми, які потрібно вирішувати з сексологом або навіть з психологом.

Чи ревнувати до порно? Безумовно ні. Це так само безглуздо, як ревнувати до їжі. Але задумайтесь про причини – якщо ваш партнер дивиться сюжети на одну і ту ж тему – це явний натяк на те, чого йому\їй не вистачає в житті. Спробуйте втілити таємну мрію і дуже можливо – дивитися будуть тільки на вас глибоко захопленими очима.

Чи знімати своє “полуничне” відео? Так, якщо ви впевнені в партнері і в тому, що цей пікантний відос не піде гуляти по мережі і не стане предметом шантажу. А також якщо ви чітко розумієте, що навіть в самому бюджетному порно акторів підсвічують, ретушують, гримують, коригують пози і т.д. Звичайний секс, навіть дуже пристрасний, далекий від естетики) Тому не дивуйтеся, якщо буде “не так, як в кіно”.

А в цілому – у всьому потрібна міра. З’їсти одне тістечко – смачно і приємно, наминати кілограми солодкого – ненормально. Так само і з порно контентом. Якщо ваш сексуальний партнер запрошує вас подивитися гарячий фільм – не потрібно включати ханжу і крутити носом, можливо, таким чином вам намагаються натякнути на певні фантазії. Корисність спільного перегляду в тому, що, по-перше, це збуджує, по-друге, це зближує, так як в цьому є істотний кредит довіри – вас пускають в свої фантазії, по-третє – це можливість навчитися легко і без докорів сумління говорити про свої бажання і урізноманітнити інтимне життя рольовими іграми.

Якщо ваш партнер збуджується тільки від того, що відбувається на екрані – задумайтеся, можливо краще залишити їх удвох з монітором і знайти того, кому цікавіше реал? І пам’ятайте – перевиховати людину можна до 3 років. Далі – це марна трата часу. У країні, де сексу поки (на жаль) немає і в головах маса тарганів і стереотипів, де люди соромляться зайти в сексшоп – порно ще довго буде викликати зневажливі усмішки і святенницькі гримаски. Але дивитися будуть усі) Більшість тільки дивитися. А хтось можливо і втілювати …)