Секс між друзями: так чи ні?

Cherry Twins

У сьогоднішньому динамічному світі вибір в сторону усвідомленої самотності роблять все більша кількість людей. Причин для цього безліч – на серйозні відносини часто не вистачає ні сил, ні часу. Немає бажання під когось підлаштовуватися, брати на себе зобов’язання і так далі і тому подібне, а потреба у фізичній близькості ніхто не відміняв, тому все більш популярною стає тема sex friends.

Друг протилежної статі, з яким можна класно провести час не тільки в кафе, але і в ліжку. Друзі по сексу. Чого тут більше – сексу або дружби, чи є дружба після сексу і чи можуть з такої дружби виникнути справжні почуття – давайте розбиратися.

Ще Ніцше говорив, що між чоловіком і жінкою можливі дружні стосунки лише в тому випадку, коли між ними є частка фізичної відрази. Тоді це буде чистої води дружба і нічого більше. У всіх інших випадках все так чи інакше замішано на легкому флірті і взаємній симпатії. В оточенні кожного з нас є друг\ подруга, з яким ви були б не проти. Чисто теоретично. Особливо, якщо обидва вільні. У вас є спільні інтереси, ви добре знаєте один одного, вам приємно проводити разом час, так чому б не розширити перелік спільних задоволень?

Довід “ЗА”

– Ви втрачаєте “головного болю” з пошуку разових партнерів

– Немає розчарувань, пов’язаних з невдалими побаченнями – неадекватний або агресивний партнер, ризик поширення інформації про вас в соціальних мережах і т.д.

– У вас вже єпевний емоційний зв’язок

– Якщо ваші відносини були досить міцними і довірчими і без сексу, секс навряд чи їх зруйнує

– Сексуальне задоволення разом зі спілкуванням і підтримкою

– Ви домовляєтеся про секс і не соромитеся своїх бажань, так як немає почуття закоханості і боязні виглядати “не так”

– Немає ревнощів, докорів, сварок і інших негативних емоцій

– Ви можете вільно зустрічатися з кимось ще

Довід “ПРОТИ”

– Не завжди такі відносини дійсно чесні. Один з “друзів” може відчувати більш глибокі почуття або закохатися в процесі таких відносин

– Такі відносини рідко довговічні – або вони переростають у щось більше, або закінчуються

– Хтось знайшов собі іншого партнера і вирішив все закінчити

– Є ризик назавжди втратити дружбу

– Емоції можуть взяти верх над ситуацією – ревнощі і образи складно контролювати.

Правила гри

Кожен має право сам вирішувати, як йому будувати своє особисте життя, і ніхто не в праві засуджувати ваш вибір. Якщо ви роздумуєте про формат sex friends, то ще “на березі” варто обговорити кілька простих правил, щоб ці відносини були довгими, приємними і не зіпсували дружбу:

Ви збираєтеся просто проводити разом час або будуєте щось більше? Ви не звітуєте один одному за той час, який ви не разом. Можете ви відкрито фліртувати з іншими в присутності sex friend. Можете ви приїжджати один одному без попередньої домовленності. Побачення – хто за що платить

Якщо взяти всю палітру відносин – від знайомства на одну ніч до постійного партнера на багато років, – дружній секс виявиться десь посередині між цими полюсами. Чи варто змішувати секс і дружбу? Добре це чи погано? А ось тут вже тільки ваш особистий вибір.