Секс на першому побаченні: всі за і проти

Cherry Twins

Секс на першому побаченні ось про що насправді були сказані знамениті бути чи не бути, так як ця дилема терзає жіночий мозок сильніше гамлетівських пристрастей.

Стереотип леді не здаються відразу дрімучий, могутній і непереможний. Цей, надійно вбитий в жіночу голову бабусин постулат, зазвичай підкріплюється цілим списком не менше абсурдних поведінкових правильно:

Погоджуся відразу вирішить, що я повія

Він мене кине, якщо я не погоджуся

Він мене кине, якщо я погоджуся

Серйозних стосунків після такого не буде

Список можна продовжувати довго, але суть буде та ж. Дала погано. Чи не дала ще гірше. Причому, незалежно від прийнятого рішення, крива жіночої логіки потім буде кидатися в істериці, замість того, щоб на мить замислитися а хто, власне, вибудував графік, згідно з яким пустити чоловіка в свої стрінги можна тільки на зустрічі з порядковим номером такоїто ? Хто визначає, що ось зараз нарешті настав слушний момент для злиття душ і тіл? Не знаєте? А все просто ви самі!

Подивилися в очі один одному і потонули? Він злегка торкнувся тебе губами, а у тебе підгинаються коліна і вітер у вухах? Наразилася носом йому в плече в кінотеатрі і зійшла з розуму від запаху його шкіри? То яка різниця яка це за рахунком зустріч відпускай гальма, спускай трусики. І нехай інші рахують побачення.

Або можна побути дуже правильною і гарною дівчинкою. Сходити на побачення раз 5, томно жувати салати з руколи (ну ми ж харчуємося виключно листочками і пилком, запиваємо росою, приходимо додому з побачення і жеремо котлети прямо зі сковорідки), зітхати, гуляти алеями, дихати духами і туманами, почекати належний час, потрапити, нарешті, в одне ліжко і зрозуміти, що не те. Від слова зовсім. А пар, у яких все добре вдень і все погано вночі, просто не буває.

Звідси висновок не відмовляй собі в бажаннях, якщо вони щирі. Якщо чоловікові подобається жінка, він не змінить про неї свою думку від скороспішності сексу. Не буде він міркувати про твоє виховання і моральні цінності, він буде насолоджуватися моментом і можливо, навіть пишатися тим, що зумів так тебе запалити.

Немає нічого чеснішого ніж секс. Цей процес знімає не тільки одяг, він зриває маски. Ти відразу зможеш зрозуміти, чи варто тобі продовжувати щось із цією людиною.

Інша сторона медалі якщо на першому побаченні іскри не було взагалі, але тобі всіляко натякають на продовження. Ти вважаєш, що якщо зараз відмовиш йому, він більше не подзвонить? А на кой він взагалі такий потрібен? Був дорогий ресторан і шикарний букет? Дитинко, ти не спиш за їжу. Він взагалі не цікавився тобою, базікав про свою величність весь вечір і всіляко намагався тебе споїти? Ти правда хочеш стати черговим номером у списку перемог? У сексі є тільки одне правило хочу і не хочу. Добра воля, або насильство. Не хочеш його? Не марнуй час. Своє, в першу чергу.

А щоб назавжди позбутися питання знімати трусики чи ні дівчата, просто не одягайте їх на побачення.