Секс нам більше не потрібен

Cherry Twins

2018 року Україна офіційно увійшла в ТОП-20 країн, які забезпечують 80% трафіку світового сайту Pornhub. 16 місце в рейтингу і в ТОП-5 за часом, проведеним на сайті.

Як на мене, такі “досягнення” сигналізують про проблеми нашого суспільства. Нещодавно прочитала дослідження групи “Рейтинг”, згідно з якою секс є джерелом задоволення тільки для кожного 5-го дорослого жителя України. А в принципі в списку задоволень його величність секс ганебно переїхав на 18-е місце.

Базовий інстинкт. Тактильне вираження любові, можливість показати близькій людині яка вона для тебе важлива і потрібна, передача енергії – ось все це середньостатистичному сучасному українця глибоко побоку.

Подорожі, робота, домашні тварини, будинок, сім’я, діти, навіть прибирання квартири стали важливіше, ніж сексуальні задоволення. Хай живе урбанізація, глобалізація і деградація.

Так, саме деградація, тому що секс став занадто енерговитратним. Та й до чого ці безглузді рухи тіла, коли є Pornhub. Щоб дивитися і нічого не робити. Як у бородатому анекдоті про те, що груповуха хороша, тому що сачканути можна.

Ми відповідальні, мультизадачні, стресостійкі, толерантні, спортивні й “в тренді”. Ми встигаємо зробити 100500 завдань в день і викласти все це в соціальні мережі. Тепер ми старанно пестимо екрани гаджетів, набагато частіше, ніж гладимо по щоці кохану людину. Ми замкнуті самі на себе. Кожен живе в придуманому мікро-світі, де всі події, емоція, враження можна отримати на екрані телефону.

Ставши більш доступним і менш забороненим, замість того щоб стати більш бажаним – секс почав зникати. Він перетворився в разовий трах через Тіндер або Мамбу. Вся краса, залицяння і хвилювання – все зім’ято, як непотрібний фантик від цукерки і викинуто в смітник. На це немає ні часу, ні сил, ні бажання. Все звелося до фрікцій і обміну рідинами.

Навіть якщо це не разові партнери, а давно і нібито “щасливо” живуча пара, то цитую дослідження “психологи відзначають: якщо раніше сексуальна активність знижувалася як фактор вікових змін, то тепер це наслідок способу життя. Левову частку енергії сучасної людини з’їдають робота, саморозвиток і особистісний ріст, а на сексуальні ігри не залишається ні часу, ні сил. в результаті пари живуть роками без статевої близькості взагалі, залишаючись в хороших братерсько-сестринських відносинах”.

Ось такий собі зворушливий практично незайманий комунально-побутовий союз, що тримається на спільних рахунках, обов’язки, проблеми, квартирах – в загальному все те, що так довго і складно поділити. Тому і разом. Звичка.

Ми старанно позбавляємо себе правильних радісних емоцій, замінюючи їх модними сурогатами. Головне встигнути на флай-йогу або силове тренування, а ось секс почекає. І пристрасть почекає. І щастя почекає. Божевільні білки в гламурних цифрових колесах.

Задумайтесь, наскільки ваше життя наповнене радістю, любов’ю і тактильною близькістю зі своїм коханим або коханою? Вас все влаштовує? Ви щирі? Ви можете поговорити зі своїм партнером про свої сексуальні фантазії? У вас взагалі є ці самі фантазії?

І якщо на більшість питань ви відповіли “ні” – може пора щось змінювати?

Відкладіть в сторону гаджет і скажіть коханій людині “я тебе хочу”, “я скучив”.

Давайте разом змінимо цю сумну статистику. А ось Pornhub можна не відключати)