Секс з колишніми. 5 простих правил, щоб не виглядати ідіотом

Cherry Twins

Ніч, вулиця, ліхтар, аптека … Ні, не так. Ніч, вино і світова скорбота. Незалежно від статі і віку скорботного. Вино може бути замінено горілкою, сумувати ви можете один \ одна або в компанії вірних друзів, що злетілися за покликом, але в цьому сценарії незмінно настає момент, коли друзі їдуть і ви залишаєтеся “наодинці з сумом”. Руки самі собою тягнуться до телефону і тут як би ненароком випаде номер. Колишнього. Або колишньої. І тут Остапа понесло.

Ви, захлинаючись п’яними соплями, звертаєтесь до минулого, яке до цього мирно спало о 3 годині ночі і взагалі не розуміє хто дзвонить. Ви згадуєте, як вам було добре разом і як самотньо тепер і вимагаєте приїхати до вас або самі погрожуєте нагрянути “ось прям зараз”. Сценаріїв, власне кажучи, два – або вас пошлють куди-подалі, або … ваша минула половинка ловить кураж, і ви опиняєтеся в одному ліжку. Який зі сценаріїв більш трагічний, вирішувати вам.

Згідно божевільним британським вченим, що вивчають все на світі, велика частина людей секс з колишнім \ колишньою не вважають зрадою існуючим відносинам. Або взагалі не вважають. Так, просто епізод для підняття настрою, момент з минулого, не більше. І все було б добре, якби на ранок не було так соромно і бридко, і як правило – обом.

Кілька простих правил, як не потрапляти в ідіотські ситуації:

– накотився смуток-туга, щедро приправлена ​​алкоголем – закуси сім картою. Вийми з телефону батарейку і віднеси сусідам. Забереш вранці. Тут як з автомобілем – вживай відповідально) Жалість і бажання поплакати в жилет – це природний стан алкогольного сп’яніння, що не має нічого спільного з твоїми реальними емоціями.

– Минуле має залишатися в минулому. Якщо вас не пов’язують спільні діти або спільний бізнес – закрий одні двері, щоб відкрилися нові. Найкраще взагалі видалити телефон – менше спокус

– Поважай не тільки свої емоції. Тобі може бути скільки завгодно сумно і погано, але ділити свої емоції потрібно тільки з тими, хто добровільно до цього готовий.

– Поважай сам \ сама себе. Ви розлучилися і напевно це було болісно. Ні правої і винуватої сторони, винні обидва і в більшості випадків ви наговорили один одному багато неприємного. Після цього п’яні сльози про те, як тобі тепер погано виглядають жалюгідно.

– Якщо все сталося і вранці ви прокинулися разом – не поспішай з висновком про “відновлення” відносин. Це могло бути таке ж тимчасове бажання плюс его “он як його \ її без мене плющить”

Чи вважати секс з колишнім зрадою? Дзвонити чи ні? Добре чи погано? А хто ж скаже як правильно, якщо мова йде про любов.