Сексологи рекомендують: топ-5 правил якісного сексу

Cherry Twins

Стрімкий ритм сьогоднішнього життя привів до того, що у нас патологічно не вистачає часу. Ми всі постійно кудись поспішаємо і всюди запізнюємося. Обідаємо за 10 хвилин, не відриваючись від телефону і не відчуваючи смаку їжі. Приходимо додому, щоб «швидко все встигнути», але лягаємо спати за опівніч. Встигаємо на тренування, прокоментувати пости в соцмережах і зробити дихальну гімнастику, але катастрофічно не знаходимо сил на близькість з коханою людиною. Завтра. Потім. Знайома картина? Ось так вбивають відносини. Пристрасть змінюється побутом, рутиною і звичкою. Секс перетворюється в подружній обов’язок, який не збуджує.

Але ж близькість з коханою людиною – це не просто задоволення, це енергія, яка вкрай важлива для будь-якої людини. Саме сексуальна енергія і радість дає чоловікові сили на досягнення цілей, жінці – красу, впевненість в собі і здатність надихати і наповнювати свого чоловіка. Сексолог, психолог, гештальт-терапевт Галина Єлізарова рекомендує ТОП-5 правил для якісного сексу, щоб в гонитві за миттєвою метушнею ти не позбавляла себе всіх тих емоцій, які дарує сексуальна близькість.

1. Зупиніться.

Виділіть хоча б один вечір на тиждень, який буде належати тільки вам двом. Залиште за кадром побут, проблеми, суєту, турботи – сьогодні вас тільки двоє.

2. Говоріть.

Згадайте, наскільки важлива і близька для тебе кохана людина. Розкажи йому про свої почуття, бажання, фантазії. Ніяких докорів і справ – сьогодні тільки любовні зізнання  та компліменти.

3. Змініть обстановку.

Ми всі любимо свій будинок, але крім позитиву, це ще і якір, який буде нагадувати про всі перераховані вище непотрібні емоції. Готельний номер, мотель, заміський клуб – зміна локації дуже впливає на настрій.

4. Атмосфера.

Вечеря в затишному кафе, келих вина, свічки, улюблені страви, все це створює потрібний настрій і допомагає розслабитися.

5. Підготуйтесь.

Ти пам’ятаєш, як збиралася на перше побачення? Хвилювалася, вибирала одяг. Побут вносить свої корективи в життя і тепер ви часто бачите одне одного виключно «в домашньому»? Одягнися максимально привабливо і сексуально, покажи партнеру, що він/вона для тебе не байдужі.

У багатьох європейських пар є хороша традиція – «вечір для милування». Це саме ось такий ось вечір для двох, коли вони нікуди не поспішають і можуть насолодитися один одним. Це дозволяє підтримувати пристрасть і близькість на довгі роки. У Європі та Азії є спеціальні готелі з кімнатами-декораціями до сексуальних ігор, які користуються великою популярністю серед сімейних пар зі стажем спільного життя від 3 років.

Олена Соловйова, засновник такого готелю в Україні:

«У багатьох українських пар немає можливості надовго усамітнитися, не те що голосно стогнати, надягати еротичні костюми або грати в ігри. Але ж це так потрібно для повноцінного інтимного життя. Саме для таких цілей і існують номера Cherry Twins – декорації до будь-яких сексуальних фантазій, де стерильно чисто, повна анонімність, прекрасна звукоізоляція і можливість робити все, що вашій душі завгодно. В Європі такі готелі – стандартна практика ».

Галина Єлізарова, психолог, гештальт терапевт:

«Ми сублімуємо сексуальну енергію в завдання і втрачаємо фарби чуттєвості. Зупинитися і знайти час на ігри з партнером – це те, чого не вистачає більшості пар. Якщо ми тільки заточені на досягнення цілей, секс, скоріш за все, перетвориться на рутину і втратить чуттєвість, яка була на початку зустрічі. Зупиняйтеся в потоці життя, експериментуйте в парі, і ваша сексуальне життя наповниться новими враженнями ».