Сексуальні фантазії українок

Cherry Twins

А чи знаєте ви, що сексуальні фантазії багато в чому формує ваша країна проживання? Еротичні бажання американок будуть відрізнятися від мрій француженок і зовсім не будуть схожими на те, про що таємно зітхають німкені.

Той культурний пласт, в якому відбувається дорослішання або довготривале проживання багато в чому впливає не тільки на наші пристрасть в їжі, музиці або одязі, а й на таємні бажання.

Українок абсолютно заслужено вважають одними з найкрасивіших і пристрасніших жінок світу. Нічого дивного, досить згадати історію. В генах намішано такий гримучий коктейль від скіфів і сарматів до шведів і німців. Корінна українка може бути і кароокою смаглявою брюнеткою, і білошкірих блондинкою, і зеленоокою рудою шахрайкою. Та не відняти одного всі вони будуть горді, красиві і, з високо піднятою головою, впевнено дарувати свою нескорену красу світу.

Сексуальні фантазії українок не менш яскраві, ніж їх зовнішність. Пристрасть тут йде впереміш з лагідністю, а ніжність йде по сусідству з домінуванням.

Номер 1. А я лежу така вся .

Богиня, Лада Гордовито і зверхньо приймаюча покірного і захопленого шанувальника. Чуттєва і холодна одночасно, керуючись виключно миттєвим капризом. Можу ніч кохання подарувати, можу і в рекрути відправити чергові землі завойовувати. І взагалі я хочу, я так наказую, я королева.

Номер 2. Микола, це ти? А це хто? Боже, я така затуркана .

Секс з 2ма чоловіками. Не дивлячись на зовнішню скромність і поступливість, українки дуже пристрасні натури і легко виходять за межу хороші дівчатка так не роблять. Принаймні кожна третя в офлайн опитуваннях визнає, що хотіла б спробувати ЧЖЧ. Що там було про чортів і тихі омути?

Номер 3. Так, мій Султане

Наша мила співвітчизниця Настя Лісовська, вона ж Роксолана, вона ж Хасаки Хуррем, вона ж перша і єдина жінка, що зуміла ніжно, але наполегливо загнати під каблук всю Оттоманську імперію, надає наснагу для фантазій багатьом. Відчути себе наложницею сильного воїна, який завоював півсвіту, але не зміг встояти перед твоїми принадами.

Номер 4. Панночка

Як там було у Булгакова? Не всі киянки відьми, але все відьми киянки? Так, українки і правда володіють демонічною привабливістю і не соромляться нею користуватися. Зустріти, зачарувати, спокусити, награтися, а далі підманулапідвела. А ніхто і не говорив, що буде легко.

Номер 5. Вівчара в садочку, в тихому куточку…

Секс у незвичайному місці. Парк, дах, станція метро, що вже закривається, тихе підворіття, нічна набережна Варіантів місць і відповідей безліч суть одна. Волелюбні натури не бажають дивитися в стелю виключно подружньої спальні, хочеться екстриму та адреналіну.

Горді, яскраві, красиві, сміливі, пристрасні українки давно стали об’єктом жадання чоловіків всього світу. Але тут є підступ. Найяскравіша фантазія українок це чути ніжний шепіт кохана моя єдина моя. А це можуть тільки українські чоловіки.