Троє в ліжку

Cherry Twins

Незважаючи на те, що в Україні як і раніше дуже насторожене і боязке ставлення до теми сексу, є ряд пар, які переступили рамки соціальних стереотипів, уявних моральних правил та іншої єресі. Ми все частіше чуємо про поліаморні пари, sexwife, куколд, але це вже стиль життя.

Є пари, які віддають перевагу традиційним відносинам, але тим не менш, хотіли б урізноманітнити інтимне життя форматами МЖЖ або ЧЖЧ.

Якщо далі у вас виникають думки «так вони збоченці», «так не один нормальний мужик не буде дивитися як його жінку», «так що ж це робиться» та інше – сміливо закривайте статтю і не читайте далі. Суть статті не моралізувати на тему добре це чи погано, а практичні поради як організувати таке побачення тим, хто хоче спробувати перераховані вище формати.

Є кілька простих правил, дотримання яких допоможе вам отримати максимальне задоволення від зустрічі і не зруйнувати ваші відносини, як пари.

1) Щирість. Не важливо про якого третьому ви домовилися – чоловіка чи дівчину, не робіть цей крок, якщо ваша участь – поступка партнеру. Як правило, цим грішать дівчата. Страх втратити, боязнь, що він все одно це спробує, але не з нею, страх здатися закомплексованою і т.д. – все це призводить до того, що ви погоджуєтеся на заздалегідь невдалий досвід.

2) Довіра. Ви побачите, як ваш постійний партнер\партнерка пестить іншу людину. І ось тут є підступ – ви зрозумієте, що так він пестить не тільки вас, а в принципі це його тип поведінки в ліжку. Або, що ще більш шокуюче – вас він\вона так пристрасно не пестив.

Чи готові з цим змиритися і потім не влаштовувати сцен? Тоді їдемо далі.

3) Рівність. Ви вирішили пограти і все, що відбувалося в грі – залишається в грі. Чи не порівнювати, не згадувати потім це в побутовому житті, не докоряти. Чи не зможете? Не грайте.

4) Локація. Ваша ліжко належить тільки вам. Не потрібно намагатися приносити в своє життя чужі емоції і якоря – зніміть номер в готелі, добову квартиру, заміський будинок – як завгодно, але не варто запрошувати «гостей» у свою спальню.

5) З ким. Чи не найближче оточення. Не потрібно підбивати на цю справу кращу подругу або друга дитинства. В ідеалі – якщо це буде разове побачення і на цьому спілкування з даною людиною закінчитися. Для таких знайомств існує маса сайтів і сторінок в соц. мережах.

6) Вибір повинен подобатися вам обом. Не намагайтеся підсвідомо вибирати когось «гірше» себе. Це ревнощі. Читай пункт 3.

7) Пам’ятайте мета зустрічі. «Після того як» ви можете повечеряти, випити вина і розійтися по різних життям. Не варто спати в одному ліжку і вранці трепетно ​​снідати втрьох. Ви хотіли урізноманітнити секс – не намагайтеся ввести третього не тільки в ліжко, але і в життя. Все це, безумовно, краще проговорити перед побаченням.

І пам’ятайте – в світі є тільки 2 збочення – балет на льоду і хокей на траві. Все що ви робите у вашому ліжку з обопільної згоди – нормально і ніхто не має права пхати свого носа ні в ваше життя, ні в вашу ліжко.

Втілюйте свої фантазії і не бійтеся своїх бажань)