Як доставити жінці задоволення в ліжку: п’ять корисних порад

Cherry Twins

Пам’ятайте, що задоволення від сексу – це відповідальність обох

Кунілінгус. Ця сексуальна практика оповите не меншою кількістю міфів і протиріч, ніж анальний секс. «Куні» обговорюють, хваляться, діляться навичками, приписують йому якісь сверхволшебние ефекти. А насправді?

Насправді багатьом жінкам це взагалі не подобається. З сором’язливості, ніяковості, невміння партнера, комплексів і т.д. Найчастіший відповідь: «По-чесному, мені це не приносить задоволення».

Реальність така, що по-справжньому вміють робити «куни» максимум 10% чоловіків – ті, хто спантеличені правильним навчанням (так-так, це не дар богів, вчиться треба), будовою жіночого тіла і пам’ятають, що кожна дівчина індивідуальна. Вони терплячі, чуттєві і емпатічним. Таких коханців цінують, як реліквію, і тут дійсно є шанс «злетіти на сьоме небо». В інших випадках – натяк на те, що треба б чогось повчитися, викликає дві реакції: «Навіщо? У мене все нормально »і« Ніхто не скаржився ». Чоловіки, ви правда вірите, що є якась книга «скарг і пропозицій», де жінки після сексу будуть писати коментарі?

Але повернемося до процесу. Що стає азбукою? Звичайно ж порнофільми. Куди ж без них. Ставлення до клітора там естрадно-циркове. Його мнуть, смикають, кусають, тискають, затискають, по ньому б’ють, поливають субстанціями від воску до шампанського, а стійкий маленький боєць – клітор – гордо зносить все тортури. Ось все це в більшості випадків і намагаються повторити в реальності.

При цьому часто чоловіки підносять таку «процедуру» мало не як подарунок, неймовірно пишаючись собою, але при цьому взагалі не питають, що і як подобається жінці. Підсумок – він пихкає десь внизу, а вона чекає, коли ця безглузда метушня закінчиться.

Хочете принести один одному задоволення? Справжнє, не фальшиво награне ?! Кілька порад від Cherry Twins:

1.  Чоловіки, пам’ятайте, що просто «полизати» і «потеребити» – це фейл. Жінки давно і щедро поділилися знаннями, як і що потрібно робити. Вам залишилося перестати корчити всезнаючого мачо і витратити час на вивчення готової інформації.
2.  Секс починається задовго до того, як ви зняли її трусики. Створіть настрій, коли в цих трусиках буде мокро немає від того, що ви там 15 хвилин слюні розмазуєте, а ще в ресторані.
3.  Дивіться на реакцію партнерки. І не забувайте, що всі жінки різні: то, що подобалося однієї, не потрібно «копіпаст» на всіх.
4.  Жінки, чоловіки не вміють читати думки. Уявляєте? Зовсім. Від слова ніколи. Тому він не може сам здогадатися, що, де і як вам подобається.
5. Хочете навчити його робити це по-справжньому приємно для вас? Покажіть як. Ідеальний варіант – помастурбіруйте при ньому. Повірте, цей урок він не забуде, а вас чекають солодкі практики.

Пам’ятайте, що задоволення від сексу – це відповідальність обох. Не бійтеся вчитися!