Як сказати партнерові «ні» і не посваритися

Cherry Twins

Секс в шлюбі – це джерело щастя, радості, гармонії, розуміння та емпатії

Не буває пар, щасливих днем ​​і не задоволених вночі. В цьому я переконана на всі 100%. Секс в шлюбі – це джерело щастя, радості, гармонії, розуміння та емпатії. Прибери цей фундамент і від відносин залишаться тільки взаємні зобов’язання, претензії і вимоги.

Секс покликаний захищати шлюб від зовнішніх загроз, а для цього дуже важливо відокремлювати його від будь-яких сварок, конфліктів, негараздів і проблем. Але всі ці негативні струсу – невід’ємна частина нашого життя і як бути, коли ти не в ресурсі?

Партнер робить явні натяки на те, що хотілося б побешкетувати, а у вас на це немає сил. Як сказати “ні”?

1.  Пам’ятайте, що секс – це спосіб спілкування пари. Часто про це забувають, приписуючи йому чисто фізіологічну розрядку. І ваше спілкування може бути різним. Немає сил на довгу ніч любові, але цілком може бути, що на приємний масаж або взаємні ласки у вас знайдуться і сили, і бажання?
2. Якщо ваше бажання все-таки під питанням – чи не відстороняйтеся від партнера. Обійміть, поцілуйте і пошепки на вушко пообіцяйте, що завтра компенсуєте все сповна. Або вранці.
3.  Відвернутися до стіни з гидливою гримаскою або скорочують особа, зітхнувши “ну я ж сказав / сказала, що втомився, давай вже спати” – категорично ні. Ви ображаєте людину своєю реакцією і додаєте іншому комплексів. Це ж ваша кохана людина, не потрібно його поранити, навіть якщо голова і правду дуже болить.
4.  “Ні означає ні”. Якщо ви бачите, що партнер і справді не кокетує, і це не частина прелюдії – не треба наполягати. Інакше це і є побутове насильство. Коли з твоїм тілом щось роблять проти твоєї волі і настрою. Навіть якщо “жертва” покірна, ви калічите і психіку партнера, і ваші стосунки.
5.  Знайдіть хоча б дві фрази, щоб пояснити, що “немає” адресований не партнеру, а у вас просто немає сил або щось болить. Навіть якщо ви в шлюбі 20 років – це все одно важливо.

Еселі ситуація складається такому чином, що хтось один весь час пропонує, а другий весь час відмовляється – в пору задуматися, а чи є між вами любов і чи потрібно продовжувати такі відносини? Але коли сил начебто немає навіть поворухнутися, але його запах, її руки, запах волосся, ніжний шепіт, торкання губ … І якось раптом розумієте, що настрій повернулося – значить з вашою парою все відмінно. Пам’ятайте, що пристрасть, фантазії і емоції – це те, що зробить ваше життя щасливим, а не просто довгої і спільної.

Ну а якщо ви хочете по-справжньому урізноманітнити сексуальне життя і подарувати партнеру подорож в країну сексуальних ігор – для цього є Cherry Twins.