Як стати більш розкутою в ліжку: 10 порад секс-експерта

Cherry Twins

Пам’ятайте опис ідеальної дружини? Попелюшка на кухні, Королева в вітальні і Куртизанка в ліжку. І якщо з тим, як приготувати обід і зачарувати гостей все більш-менш зрозуміло, то як стати Куртизанкою для власного чоловіка – ось тут питання.

Якою б гарною, доглянутою і продвинутою не була дівчина, все одно є комплекси, стереотипи і психологічні “таргани”, які заважають їй розкріпоститись і стати фатальною спокусницею.

Як перемогти невпевненість у собі? Засновниця готелю для рольових ігор Cherry Twins Олена Соловйова поділилася порадами, як стати Клеопатрою, Мата Харі і Мессаліною одночасно:

“Зараз інтернет рясніє рекламою про різні курси, тренінги, майстер-класи для жінок. Дівчата роблять все, щоб стати Богинями сексу – чистять чакри, дихають маткою, ходять на курси з масажу Лінгама, качають попи, збільшують груди, платять гроші сотням шарлатанів, які обіцяють їм якісь таємні магічні рецепти сексуальності “.

Але ж все набагато простіше: сексуальність – це ваша впевненість в собі. Не буває затиснутих, закомплексованих, скутих дівчат, які можуть витворяти чудеса в ліжку, яким би технікам їх не обучали. Багатогранність, харизма, унікальність – ось основи сексуальності, а не плоский живіт або техніки тантричного сексу.Як стати більш розкутою? Дізнайтеся 10 порад від жінки, у якої аж ніяк не ідеальне тіло, що не відвідує тренінги і семінари, і при цьому не страждає відсутністю уваги чоловіків. Поради прості, але вони працюють. Дотримання цих 10 правил допоможе вам і в житті, і в сексі бути яскравою і незабутньою.

  • Полюби себе

Беззастережно. З усіма зайвими кілограмами, складочками і зморшками. Тільки щиро. Прийми себе такою, яка ти є. Як ти ставишся до себе, так тебе “віддзеркалює” світ.

 

  • Хвали себе

Кожен день знаходь привід сказати самій собі, чому ти розумниця.

  • Не будь дурепою

Розвивайся, вчися, думай. Попа, як горіх, – це прекрасно, але красива і дурна лялька ніколи не буде сексуальною для адекватного чоловіка.

  • Не бійся фантазувати

Дивись порно, читай еротичні книги, розвивай свою уяву і не соромся емоцій, які у тебе викликає секс. Фантазувати – не соромно, а прекрасно і вкрай важливо.

  • Ти така одна

Припини себе порівнювати з будь-ким. Кожна з нас йде своєю дорогою до своєї мрії і цілі. Не треба бути в тренді, треба бути собою. Не розумієш – читай пункт 1.

  • Знай своє тіло

Якщо ти сама не знаєш, як зробити собі приємність, як чоловік повинен здогадатися про це ?!

  • Ніколи не роби того, чого не хочеться.

Особливо в ліжку. Щире бажання – запорука гарного сексу. Не потрібно нічого робити “заради Нього”. Якщо партнеру плювати на твої бажання і емоції, навіщо тобі такий партнер?

  • Говори з ним

Не соромся розповідати партнеру про свої бажання. Не можеш підібрати слова – напиши записку. Кинь посилання на відео, яке тебе заводить. Підкажи йому, чого тобі хочеться. Побачиш, він почне ділитися своїми фантазіями. Це неймовірно зближує пару і позбавляє від комплексів.

  • Дражни його

Ходи голою, хоча б періодично. Надсилай йому провокаційні фото. Пиши йому пікантні смс-ки. Провоцируй, грай, мани – не бійся переграти, у тебе вдячний глядач. Але не шли смс-ки кожні 10 хвилин. Це дратує, а не збуджує.

  • Грай з ним

Рольові ігри – це таблетка від зрад, шикарна профілактика всіх комплексів і фобій. Зараз це взагалі не ти. Це медсестра, відьма, наложниця, господиня бару і т.д. У кожній дівчинці живе актриса. Ось і балуйся. Не знаєш, як зізнатися – вибери номер і поклич його в Cherry Twins. Кімнати настільки атмосферні, що потреба що-небудь пояснювати відпаде.

І пам’ятай – секс це не просто зворотно-поступальні фрикції. Секс – це енергія. Сексуально розкута жінка впевнена в собі і задоволена собою. Це головне правило сексуальності. Звичайно, тренінги, техніки і практики теж можуть бути корисні, але головне не забувай підійти вранці до дзеркала, посміхнутися собі і сказати: “Ти найкраща в світі, крихітко! І світ в це повірить “.