Як умовити його на інтимні експерименти

Cherry Twins

Так я б прийшла, але МОГО не вмовив НА ТАКЕ. Фраза, яку ми чуємо кілька разів в день.
Світ зійшов з розуму? Вона пропонує йому куртуазний секс з фантазіями і іграми, а він відмовляється? На жаль. І так буває часто. Тільки давайте розберемося в причинах
Не для кого давно не секрет, що чоловічий і жіночий спосіб мислення і сприйняття світу відрізняються в корені. Жінка живе емоціями. Тут і зараз. Захопило бажання – впадемо світ, але втілити. Чоловік грунтовний. Йому потрібно продумати, зважити, оцінити, вирішити, прикинути ризики. Це нормально. Це природа.
І наші сексуальні ритми теж працюють дуже по-різному) Жінки, давайте будемо чесними – ви МОЖЕТЕ завжди) Хочете чи ні – ось це питання, а можете точно! Так влаштована фізіологія процесу. У чоловіка «хочу» і «можу» переплітаються далеко не завжди і жінки про це забувають.
Вона придумала йому еротичний сюрприз. Запалила свічки. Приготувала афродизіаки. Налила вино. Одягла панчохи \ латекс \ пеньюар \ не важливо. Відчинила двері. А ТАМ ВІН. Після 13 годинного робочого дня, голодний, втомлений, і вже оттра … ний, але в мозок. І у нього два бажання Є І СПАТИ. А тут ти. Вся така. І образити не хочеться і сил немає. НА ЦЕ наривається 9 З 10 ЖІНОК, може трохи інакше, але НЕ РОЗУМІЮТЬ.
Для чоловіків експромт майже убивчий. Якщо не на відпочинку і не він ініціатор. Йому потрібен час видихнути, зібратися з думками і не облажався перед тобою.
АЛЕ! Чоловіки ДУЖЕ ЦІНУЮТЬ ЖІНОЧУ ІНІЦІАТИВУ. Просто вона повинна бути ПРАВИЛЬНОЇ.
Вибери день \ вечір, коли ніхто нікуди не поспішатиме. Не обов’язково вихідний, але уточни його плани і настрій. Замов номер. Приїдь і вибери костюм, образ, сценарій …
Як його провести до тебе?) В масці і плащі, як у «Широко зав’язані очі» (персонал теж буде в Максим)))? Просто зав’язати очі? Як в звичайному готелі? Подати йому коньяк в саду і твій лист? … Варіантів сотні) І за два роки ми з сотні разів втілювали)
Ефект дивовижний. Він зачарований, закоханий, збитий з ніг, здивований твоєю сміливістю, збуджений твоєї зухвалістю, він ТВІЙ. Наш готель називають щасливим, тому що після наших побачень дарують кільця)
Ця пригода. І не просто драйвовий, а фантазія, яку ти подарувала йому. Такі сюрпризи не забувають
І ОСНОВНА СУТЬ – це не просто ваша спальня, звична обстановка, діти за стінкою, треба тихо, ти втомилася і бла бла. ЦЕ ЗОВСІМ ІНШЕ
Хочеш стати для нього однією єдиною? Без зрад? Так щоб … закурювали навіть сусіди?) Вже давно все придумано
097 714 6969 – подзвони і забронюй